Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale podnik rezervace nepřijímá. Zkuste štěstí, určitě se zde pro Vás nějaké místo najde. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace a penzion Pod Radnicí

Restaurace Pod Radnicí s kapacitou 50 osob uvnitř a 30 osob na terase je vhodná ke stravování skupin, pořádání rautů i svatebních hostin. Ochutnejte tradiční speciality české kuchyně , ale i minutková jídla, ryby, saláty. V tomto stylovém prostředí čepují vynikající pivo z Budějovického Budvaru, dále světlý ležák a specialitu místního pivovaru Eggenberg, zauzený tmavý ležák "Nakouřený švihák". Restaurace je tedy vhodná ke stravování skupin, pořádání rautů a oslav.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi přijemné prostředí, dobré černé pivo (Eggenberg), výborný filet z candáta, dobrý pstruh a tučné koleno. Svíčková dobrá, ale mohla by být lepší ;)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo nebylo vůbec špatné obsluha nám vyšla vstříc s dodatečnou úpravou jídla pro bezlepkovou dietu a ceny ? Řekl bych jsou adekvátní vůči lokalitě
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO