Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky
Na mapě

Informace Restaurace a Penzion Na Kovárně

Penzion a Restaurace Na Kovárně je malý rodinný podnik, umístěný v klidné části lázeňského města Jeseníku. Nabízí příjemné ubytování v celkem čtyřech pokojích, znamenitou kuchyni a příjemné posezení na terase s výhledem na řeku Bělou a krásné hory Jeseníky.
Restaurace má kapacitu 44 míst a salonek 50 míst. Nabízí polední menu a v letních měsících víkendové grilování na zahradě. K dispozici je možnost připojení na wifi. Pořádají zde také svatby, firemní oslavy, maturitní večírky, oslavy narozenin a smuteční hostiny. Zajišťují i hudební produkce.Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno