Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 15x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace a penzion Černá louže

Penzion a restaurace Černá louže nese název po nedaleké křižovatce lesních cest, kde se lidé potkávali věky věků, a proto i Vy zde můžete najít ubytování a chvíle klidu pro setkání s přáteli a vychutnat si skvělé jídlo, které je připravováno s největší péčí týmem zdejších kuchařů, kteří Vám pomohou se sestavením Vašeho menu. Restaurace založená na vysoké gastronomii a kulinářských zážitcích používá vybrané regionální suroviny, které jsou pečlivě kontrolovány, aby spokojenost zákazníka byla na nejvyšší úrovni. Pokrmy připravované týmem zkušených kuchařů vynikají nejen vyváženými chutěmi, ale i krásným vzhledem, jenž uchvátí zákazníkovi oči. K jídlům servírovaným s největší péčí obsluha nabídne to nejvíce se hodící víno. Vína nabízená v penzionu a restauraci Černá Louže nabízejí kvalitu a příjemný lad s atmosférou, která tu panuje.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V mém případě byl hl.chod menší než jsem v podobných restauracích zvyklý. Jídlo bylo chutné ale dle mého nespadá do cenové kategorie které se restaurace snaží držet (hodnocení booking.com 9,3 z 10 které tam měli všude vystavené je přehnané) a to včetně dezertu který nijak zvlášť nevynikl (v mém případě 2 mini kopečky "domácí" přeslazené zmrzliny) na velkém talíři s lístkem máty... Finále bylo latte které se bohužel obsluze nepodařilo ani na druhý pokus udělat tak jak má být nebo alespoň jak má vypadat po přinesení na stůl... V mém případě nemám důvod se zde znovu stravovat ale raději se poohlédnu po další snad lepší restauraci k vyzkoušení;)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO