Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 9x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace a penzion Černá louže

Penzion a restaurace Černá louže nese název po nedaleké křižovatce lesních cest, kde se lidé potkávali věky věků, a proto i Vy zde můžete najít ubytování a chvíle klidu pro setkání s přáteli a vychutnat si skvělé jídlo, které je připravováno s největší péčí týmem zdejších kuchařů, kteří Vám pomohou se sestavením Vašeho menu. Restaurace založená na vysoké gastronomii a kulinářských zážitcích používá vybrané regionální suroviny, které jsou pečlivě kontrolovány, aby spokojenost zákazníka byla na nejvyšší úrovni. Pokrmy připravované týmem zkušených kuchařů vynikají nejen vyváženými chutěmi, ale i krásným vzhledem, jenž uchvátí zákazníkovi oči. K jídlům servírovaným s největší péčí obsluha nabídne to nejvíce se hodící víno. Vína nabízená v penzionu a restauraci Černá Louže nabízejí kvalitu a příjemný lad s atmosférou, která tu panuje.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kdo hledá fajn restauraci, určitě doporučuji, pestrá nabídka jídla a pití - ať už na zob nebo něco většího. Prostředí příjemné a hlavně obsluha, velmi milá a ochotná.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Černou Louži mám rád. V celém podniku je příjemná atmosféra s kvalitním, profesionálním a ochotným personálem, který dodává na stůl zákazníkům nejen chutné jídlo, ale také výborné pivo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Moje druhá návštěva restaurace Černá Louže a zase dopadla na výbornou. Velmi příjemné prostředí jen kazila trochu hlučnější skupina u vedlejšího stolu. Jinak jídlo výborné, jako vždy. Doporučuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO