Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace a Penzion Alma

Penzion Alma se nachází na okraji malebné šumavské obce Nová Pec, na samém začátku Lipenské přehrady, v místech kde úchvatné meandry řeky Vltavy pozvolna přecházejí v jezero. Součástí penzionu je stylová restaurace s barem, která nabízí příjemné posezení pro 60 osob. K dispozici je uspořádání slavnostní tabule u příležitosti svatby, oslavy narozenin, výročí či jiných soukromých i firemních akcí. Kuchyně se zaměřením na klasická česká jídla nabízí také rybí a zvěřinové speciality. To vše doplňuje minutková kuchyně, saláty a bezmasá jídla. Nezapomínají zde ani na nejmenší návštěvníky. K jídlu můžete vybírat z bohaté nabídky alko i nealkoholických nápojů, čepovaného piva i pestrého výběru vín. Příjemné chvíle můžete strávit také na venkovní terase s celkovou kapacitou až 80 osob. Posezení u stylových masivních stolů Vám zpříjemní specialitami připravenými na venkovním krbu. Grilování kuřat a selat je po dohodě možné i v zimních měsících.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO