Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Restaurace a Kavárna Veba

Prostor restaurace je vhodný zejména pro velké skupiny (autobusové zájezdy, svatby, setkání, výroční schůze) dává dostatek prostoru a komfortu za úplně běžného provozu. Kavárna - zajímavý prostor pro setkání rodin, menších i větších skupin v pečlivě udržovaném a neustále se měnícím interiéru, který se vyznačuje svou lehkostí prostoru a barev. Salónek - pečlivě zrestaurovaný a zachovalý historický prostor, který osloví každého milovníka klasického vzhledu. Svým osobitým dýchnutím starých časů se budete cítit nevšedně, ale přesto příjemně a rodinně. Letní terasa - prostory zahradní terasy Vás oslní v letních měsících klidným prostředím a úchvatným pohledem do udržovaných zahrad hotelového komplexu, v kterých Vám velmi doporučujeme se aspoň jednou projít a podívat se v poledním nebo podvečerním čase. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velmi pěkné prostředí, stylově zařízené, pěkné okolí. Nabídka slušná, ovšem zkazit hovězí svíčkovou kečupem - průšvih kuchaře. Servírka velmi ochotná a profesionální - super!
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo dobré. Obsluha příjemná.
Restaurace a Kavárna Veba
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná restaurace. Moc nám chutnalo. Obsluha rychlá a příjemná. Luxusní prostředí venku, krásný výhled do parku. Pokud bychom měli příležitost, tak v Broumově jasná volba.
Restaurace a Kavárna Veba
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO