Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace a Kavárna Veba

Prostor restaurace je vhodný zejména pro velké skupiny. Kavárna je zajímavý prostor pro setkání rodin, menších i větších skupin v pečlivě udržovaném a neustále se měnícím interiéru, který se vyznačuje svou lehkostí prostoru a barev. Svým osobitým dýchnutím starých časů se budete cítit nevšedně, ale přesto příjemně a rodinně. Prostory zahradní terasy Vás oslní v letních měsících klidným prostředím a pohledem do udržovaných zahrad hotelového komplexu.
Restaurace pro neubytované je v provozu:
Od 1.1. do 31.3. od 11.00 do 22.00 hodin
Od 1.4. do 31.12. od 11.00 do 23.00 hodin

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Naše večeře proběhla standardním způsobem, což znamená, že jsme byli obslouženi milou obsluhou a objednané jídlo bylo dobré. Jsme rádi, že si restaurace udržuje svoji úroveň. Doporučujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po delší době jsme opět s manželkou navštívili restauraci hotelu Veba a jsme rádi, že nás nezklamali jak kvalitou jídla (tuňák s holandskou omáčkou, těstoviny s listovým špenátem) tak milou obsluhou. Doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velice příjemná a ochotná obsluha. Kuchař nám včera večer udělal chutnou večeři Last minute ve 21.15. V Broumově zcela výjimečné. Smekám a doporučuji
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO