Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

8 fotek

Restaurace a kavárna Opatovské terasy

Restaurace nabízí rozvoz jídla

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace a kavárna Opatovské terasy

Moderní restaurace a kavárna na tradičním místě v sdrci Jižního města. Restaurace nabízí speciality mezinárodní kuchyně a její denní nabídkové menu si můžete objednat i v kavárně. Tam si můžete vychutnat snaky, saláty a palačinky na sladko i slano. V restauraci je k dispozici i nekuřácký salónek. V době obědů od 11 do 15 hod je pak celá nekuřácká.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    1
  • Personál:
    1
  • Prostředí:
    4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Navsteva tohoto podniku byla velice matouci. Nebylo jasne zda mame rezervaci do kavarny nebo restaurace. Domnenka, ze do restaurace byla mylna. A v kavarne meli max sendwice. Vse dlouho trvalo, i kdyz tam bylo malo lidi. Obsluha znudena a to se jedna o nove otevreny podnik.

Mrvkova
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno