Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Manta

Restaurace s kavárnou tvoří galerii nad bowlingovými dráhami s atraktivním výhledem na hru bowlingu. Kapacita restaurace je 100 míst a umožňuje konání rozličných společenských akcí, jako jsou firemní večírky, rauty, oslavy narozenin, promoce a svatby. Zákazníci si zde mohou vybrat z bohatého jídelního lístku, nebo ve všední dny využít nabídky denního menu. Ve vinotéce je k nalezení široký výběr českých a zahraničních vín velkých značek. V celé budově je bezbariérový přístup, WiFi Free a klimatizace.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Do Manty chodíme hlavně na bowling, ale občas zajdeme i na jídlo do restaurace. Vaří tady slušně za rozumné ceny. Obsluha je příjemná. Jediným nedostatkem je hluk z bowlingových drah.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci Manta bych rozhodně doporučil. Výběr jídel je dostačující a vybere si opravdu každý. Mnou objednaná žebra byla trochu tužší, ale libová a chuťově moc dobrá. Ostatní jídla jako burger, Cesar salát a špagety... bez výtky. Podtrženo, sečteno... příjemná restaurace s milým personálem.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO