Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Restaurace v ČR jsou až do odvolání pro veřejnost zavřené. My ale neházíme flintu do žita a pomáháme těm, kteří to nevzdali. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz.

6 fotek
Na mapě

Informace Restaurace a kavárna Eva

Restaurace a kavárna pro pohodové chvíle s rodinou, přáteli, obchodními partery. V letních měsících k dispozici zahrádka a pro soukromé oslavy poslouží salónek. Na čepu pivo Primátor z pivovaru Náchod a pivo Chotěbor z pivovaru Chotěboř.
 

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 3
  • Prostředí: 1

Fenomenálně ošklivé a nedůstojné prostředí! Tak ošklivý interiér restaurace jsem dlouho neviděl. Barva světla jako kancelářské zářivky. V "salonku" se u některých stolů snad ani neposadíte kvůli zkosení stropu. V tak ošklivém prostoru si nevychutnám jídlo i kdyby bylo sebelepší. Svíčková dobrá, ale žádný zázrak, a stojí 197 Kč, to je dost. Co dodat? Nedoporučuji.

  • Uživatelská fotka z Restaurace a kavárna Eva
  • Uživatelská fotka z Restaurace a kavárna Eva

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba