Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 25x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

26 cafe & restaurant

Restaurace s kavárnou leží v centru Liberce, v druhém patře obchodního domu Delta. V jídelním lístku naleznete nejen denní menu, ale i velký výběr studených jídel, zeleninové saláty, tortilly či zapečené bagety, které si společně se snídaňovým menu můžete objednat již v 8 hodin ráno. Lahodné dezerty si připravují sami a to dle originálních receptů. V nápojovém lístku najdete velký výběr vín, kávové speciality, škálu čokolád či jogurtové nápoje. Přijďte se najíst či pouze posedět do designového podniku v centru města.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Má první návštěva a hned dvě mila překvapení! Minestrone nám přistála na stole prakticky obratem po objednávce. Jako hlavní chod jsme zvolili sirloin steak, kde mě naprosto dostalo, jak skvěle bylo jídlo na talíři prezentované! Chuťově také bez výhrad, poměr cena/výkon na výbornou!
26 cafe & restaurant
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnes jsem byla na obědě s kolegy z práce. Byla jsem velice mile překvapena rychlostí obsluhy, kvalitou jídla a nízkou cenou. Moderní a hlavně správná příprava a úprava jídla, je veliké plus u této restaurace. Prostředí na mě působí čistě a útulně.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí velmi zajímavé, lze sledovat při jídle dění v libereckém centru. Boršč byl chutný. Vepřová panenka dobře upravená. Oceňujeme nekuřácké prostředí. Rychlá obsluha v době obědů.
26 cafe & restaurant 26 cafe & restaurant
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO