Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotografií

Hodnocení Restaurace a hotel Hukvaldy

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení. Více informací

Celkové:
 • Jídlo:
  -
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

V restauraci předchozí zastávce v restauraci "Na procházce" bylo fajn. Veliké zklamáni jsme zažili- před restauraci Leoše Janáčka, kde jsme si chtěli dát oběd. ZAVŘENO. Takže oběd zkusíme v hotelu HUKVALDY, ale bohužel, i tady jsme měli smůlu. Bylo něco málo po poledni a v hotelu bylo plno a panoval zde čilý ruch. Ochotné a milé servírky nám sdělily, že mají "AKCI", a tudíž pro ostatní návštěvníky zatím nevaří, že si budeme muset počkat asi hodinu a půl, ale můžeme si dát pití a ten čas překonat. To se nám nehodilo, tak jsme "popojeli kousek dál.(rest. Na peci).

Pavla
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
 • Stránka:
 • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba