Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotografií
Na mapě

Informace Restaurace a hotel Hukvaldy

Hotelová restaurace s kapacitou 50 míst nabízí příjemné a klidné posezení u oběda či kávy. V letním období můžete využít i posezení na slunečné terase.Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    -
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    4

V restauraci předchozí zastávce v restauraci "Na procházce" bylo fajn. Veliké zklamáni jsme zažili- před restauraci Leoše Janáčka, kde jsme si chtěli dát oběd. ZAVŘENO. Takže oběd zkusíme v hotelu HUKVALDY, ale bohužel, i tady jsme měli smůlu. Bylo něco málo po poledni a v hotelu bylo plno a panoval zde čilý ruch. Ochotné a milé servírky nám sdělily, že mají "AKCI", a tudíž pro ostatní návštěvníky zatím nevaří, že si budeme muset počkat asi hodinu a půl, ale můžeme si dát pití a ten čas překonat. To se nám nehodilo, tak jsme "popojeli kousek dál.(rest. Na peci).

Pavla
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba