Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace a ceviche bar BARRANCO

Tým restaurace BARRANCO má bohaté mezinárodní zkušenosti v oblasti kulinářského umění, stejně tak jako i rozsáhlé dovednosti v oblasti gastronomie a služeb zákazníkům obecně. Hlavním cílem a vášní je snaha o šíření slávy vynikající peruánské a latinskoamerické gastronomie a kultury. Pečlivě sestavený jídelný lístek obsahuje jednak delikatesy z peruánské kuchyně, která je považována za základ kuchyně latinskoamerické, a jednak výběr z nejtypičtějších pokrmů dalších latinskoamerických zemí. Vysoce kvalitní ingredience v kombinaci s kulinářských uměním a kreativitou šéfkuchaře při přípravě pokrmů dělají z jídel delikatesy, které potěší chuťové buňky i oko těch nejnáročnějších zákazníků. Okouzlující, magické a kulturně velice bohaté Peru má úžasně rozmanitou gastronomii, která v sobě kombinuje tradice původního obyvatelstva Inků s tradicemi domorodých národů Evropy, Arábie, Číny, Afriky a Japonska. Pokrmy jsou robustní, plné vůní, barev a vždy vynalézavé. Právem byla Lima, hlavní město Peru, označena za “Perlu americké gastronomie”. Není proto ani divu, že sláva peruánských pokrmů překročila nejenom státní hranice, ale i oceán a v posledních letech začala dobývat i Evropu. Teď máte jedinečnou příležitost ochutnat všechny tyto výtečné pokrmy a koktejly na jednom jediném místě v Praze – v restauraci BARRANCO.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO