0 fotek

Restaurace a ceviche bar BARRANCO

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

  • Amunì
    Praha, Heleny Malířové 272/17, 16900
Zobrazit další

Informace Restaurace a ceviche bar BARRANCO

Tým restaurace BARRANCO má bohaté mezinárodní zkušenosti v oblasti kulinářského umění, stejně tak jako i rozsáhlé dovednosti v oblasti gastronomie a služeb zákazníkům obecně. Hlavním cílem a vášní je snaha o šíření slávy vynikající peruánské a latinskoamerické gastronomie a kultury.
Pečlivě sestavený jídelný lístek obsahuje jednak delikatesy z peruánské kuchyně, která je považována za základ kuchyně latinskoamerické, a jednak výběr z nejtypičtějších pokrmů dalších latinskoamerických zemí. Vysoce kvalitní ingredience v kombinaci s kulinářských uměním a kreativitou šéfkuchaře při přípravě pokrmů dělají z jídel delikatesy, které potěší chuťové buňky i oko těch nejnáročnějších zákazníků.
Okouzlující, magické a kulturně velice bohaté Peru má úžasně rozmanitou gastronomii, která v sobě kombinuje tradice původního obyvatelstva Inků s tradicemi domorodých národů Evropy, Arábie, Číny, Afriky a Japonska. Pokrmy jsou robustní, plné vůní, barev a vždy vynalézavé. Právem byla Lima, hlavní město Peru, označena za “Perlu americké gastronomie”. Není proto ani divu, že sláva peruánských pokrmů překročila nejenom státní hranice, ale i oceán a v posledních letech začala dobývat i Evropu.
Teď máte jedinečnou příležitost ochutnat všechny tyto výtečné pokrmy a koktejly na jednom jediném místě v Praze – v restauraci BARRANCO.
Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace