Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace 68

Restaurace je v příjemném prostředí, v létě s možností posezení na venkovní terase s obsluhou. Nabízí zde minutkovou kuchyni, steaky, pizzu a mnoho dalších lahůdek. Čepují zde Gambrinus 10°, 11° a Plzeňský Prazdroj.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Opět jsme zašli do jedné z našich oblíbených restaurací a zase jsme udělali dobře. Jen máme vždy problém s vybrat něco dobrého,protože zatím,co jsme měli,tak bylo vždy výborné. Máme vyzkoušenou vynikající pizzu, kuřecí masíčko na zeleném pepři a tentokrát jsme si dali kuřecí závitky - opět výborné a pivíčko samozřejmě také. Opravdový gurmánský zážitek. Doporučujeme!!!
Restaurace 68
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po příchodu z práce jsem byla unavená a měla jsem chuť na něco dobrého, tak jsme se s manželem domluvili, že nebudeme chodit nikam daleko,ale že půjdeme do naší "hospůdky", kterou máme za rohem, do Restaurace 68. Mají tam nejen vynikající pivo, ale i tam skvěle vaří. Většinou sem chodíme na pizzu, ale tentokrát si manžel vybral kuřecí řízek savoy s hranolky a já kuřecí medailonky z kuřecího masa s kroketami a tatarskou. Ochutnali jsme oba obě jídla a zase to bylo vynikající.Návštěvu této restaurace můžeme doporučit a rezervaci samozřejmě použít Restu.cz.
Restaurace 68
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO