Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Matasů

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace si drží velice slušný standard, svojí nabídkou je schopna uspokojit dle mne většinu zákazníků a to jak na běžné posezení tak i větší akce. Celkově lze doporučit.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace má velmi dobrý standard co se týká prostředí a i jídla. Personál je na dobré úrovni a v podstatě mu až na drobné výjimky není co vytknout. Restauraci lze doporučit.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pohodová restaurace s vlídným prostředím. Personál je celkem pozorný a obsluha dost rychlá. Kuchyně velmi dobrá, kvalita nápojů dobrá. Restauraci lze doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Příjemné prostředí, personál je také většinou v pořádku. Posedět se dá v létě i venku. Jídlo většinou nezklamalo a pivo na dobré úrovni. Minus: hraje tu bohuzel rádio.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V této restauraci jsem byla již před asi 2- 3 roky a byla jsem zvědavá, zda je zde prostředí i jídlo stále dobré. Ano, já i moji přátelé jsme byli jak s obsluhou, tak s jídlem i prostředím spokojeni. I cenově. Jen malou výtku mám k podávanému "tataráku" - raději bych si ho sama namíchala. Byl sice chutný, ale když je již namíchaný, není vidět, zda je z čerstvého masa.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Mužů jedine doporučit. Skvěle jídlo a velice příjemná obsluha. Na čepu super plzeňské pivo. Super tatarak na míchání od pana kuchaře . Káva jako z Itálie . Doporučuji
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Navštívili jsme restauraci cca po páté. V předešlých letech jsme byli naprosto spokojeni s obsluhou, prostředím a nakonec i s jídlem. V neděli 20.3.2016 jsem své mínění přehodnotila. Dostavili jsme se včas před 12 hod. a čekali ještě na zbytek rodiny asi 20 minut. Do té doby jsme obdrželi pití. Poté nám byla donesena polévka. Restaurace byla téměř obsazena, kromě asi dvou stolů. Po polévce jsme si objednali hlavní jídlo. Bohužel, čekali jsme do půl druhé. Měli jsme sebou 2 děti, které nechápaly, proč tak dlouho trvá donáška oběda. Objednali jsme si, každý dostal, co chtěl, já obdržela brambory vařené místo opečených. Neříkala jsem nic, brambory byly dobré. Můj kuřecí řízek byl usmažen na starém fritovacím oleji, okurka byla nevalné kvality, v tatarské omáčce příliš cibule. Nevím, jestli tam vůbec patří. Oběd jsme poměrně rychle snědli, zaplatili a odešli. Manžel si ještě před odchodem objednal poslední pivo, jelikož mu nebylo doneseno, nebylo ani započítáno, opustili jsme restauraci. Musím konstatovat, že celkově se kvalita i výběr jídel zhoršila, personál byl sice ochotný, ale nestíhal. Jídlo bývalo kvalitnější a výběr pestřejší. Já osobně prožila odpoledne v žaludečních křečích a oběd skončil v záchodové míse. Nápoje byly naprosto v pořádku, ale bohužel příště budeme nuceni vybrat jinou restauraci. Nehledě na to, že velký problém je parkování. I tak děkujeme, přeji vám, aby spokojených strávníků přibývalo, ale já a moje rodina byla tentokrát spíše nespokojena. Věra Čabradová.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Příjemné prostředí rodinné restaurace, zejména klid. Obsluha dalo by se říci domáckého stylu, ale bez problémů. Jídlo dobré, ale za zvláštní gurmánský zážitek bych je nebral. ale shrnuto na klidné posezení dobré.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO