5 fotek

Restaurace U Matasů

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Hodnocení Restaurace U Matasů

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

V této restauraci jsem byla již před asi 2- 3 roky a byla jsem zvědavá, zda je zde prostředí i jídlo stále dobré. Ano, já i moji přátelé jsme byli jak s obsluhou, tak s jídlem i prostředím spokojeni. I cenově. Jen malou výtku mám k podávanému "tataráku" - raději bych si ho sama namíchala. Byl sice chutný, ale když je již namíchaný, není vidět, zda je z čerstvého masa.

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 3
  • Prostředí: 4

Navštívili jsme restauraci cca po páté. V předešlých letech jsme byli naprosto spokojeni s obsluhou, prostředím a nakonec i s jídlem. V neděli 20.3.2016 jsem své mínění přehodnotila. Dostavili jsme se včas před 12 hod. a čekali ještě na zbytek rodiny asi 20 minut. Do té doby jsme obdrželi pití. Poté nám byla donesena polévka. Restaurace byla téměř obsazena, kromě asi dvou stolů. Po polévce jsme si objednali hlavní jídlo. Bohužel, čekali jsme do půl druhé. Měli jsme sebou 2 děti, které nechápaly, proč tak dlouho trvá donáška oběda. Objednali jsme si, každý dostal, co chtěl, já obdržela brambory vařené místo opečených. Neříkala jsem nic, brambory byly dobré. Můj kuřecí řízek byl usmažen na starém fritovacím oleji, okurka byla nevalné kvality, v tatarské omáčce příliš cibule. Nevím, jestli tam vůbec patří. Oběd jsme poměrně rychle snědli, zaplatili a odešli. Manžel si ještě před odchodem objednal poslední pivo, jelikož mu nebylo doneseno, nebylo ani započítáno, opustili jsme restauraci. Musím konstatovat, že celkově se kvalita i výběr jídel zhoršila, personál byl sice ochotný, ale nestíhal. Jídlo bývalo kvalitnější a výběr pestřejší. Já osobně prožila odpoledne v žaludečních křečích a oběd skončil v záchodové míse. Nápoje byly naprosto v pořádku, ale bohužel příště budeme nuceni vybrat jinou restauraci. Nehledě na to, že velký problém je parkování. I tak děkujeme, přeji vám, aby spokojených strávníků přibývalo, ale já a moje rodina byla tentokrát spíše nespokojena. Věra Čabradová.

  • Stránka:
  • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace