Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Matasů

Restaurace penzionu U Matasů nabízí široký výběr prvotřídních pokrmů, připravených z těch nejkvalitnějších čerstvých surovin, jakož i rozsáhlý nápojový lístek, kde mimo jiné naleznete i originální sortiment moravských vín, dovážených speciálně pouze pro tuto restauraci. Pokud potřebujete rychlý oběd v polední pauze, je pro Vás připraveno výhodné polední menu. Chystáte-li se na romantickou večeři, jistě Vás potěší bohatý výběr minutkové kuchyně i speciálních menu – např. zvěřinové hody nebo dny české kuchyně. Tradiční česká jídla zde vaří podle starých receptur, ovšem v moderním pojetí. Drtivá většina nabízených pokrmů je připravována přímo bez použití chemických konzervantů, zvýrazňovačů chuti a dalších umělých přísad.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace má velmi dobrý standard co se týká prostředí a i jídla. Personál je na dobré úrovni a v podstatě mu až na drobné výjimky není co vytknout. Restauraci lze doporučit.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pohodová restaurace s vlídným prostředím. Personál je celkem pozorný a obsluha dost rychlá. Kuchyně velmi dobrá, kvalita nápojů dobrá. Restauraci lze doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Příjemné prostředí, personál je také většinou v pořádku. Posedět se dá v létě i venku. Jídlo většinou nezklamalo a pivo na dobré úrovni. Minus: hraje tu bohuzel rádio.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO