Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Matasů

Restaurace penzionu U Matasů nabízí široký výběr prvotřídních pokrmů, připravených z těch nejkvalitnějších čerstvých surovin, jakož i rozsáhlý nápojový lístek, kde mimo jiné naleznete i originální sortiment moravských vín, dovážených speciálně pouze pro tuto restauraci. Pokud potřebujete rychlý oběd v polední pauze, je pro Vás připraveno výhodné polední menu. Chystáte-li se na romantickou večeři, jistě Vás potěší bohatý výběr minutkové kuchyně i speciálních menu – např. zvěřinové hody nebo dny české kuchyně. Tradiční česká jídla zde vaří podle starých receptur, ovšem v moderním pojetí. Drtivá většina nabízených pokrmů je připravována přímo bez použití chemických konzervantů, zvýrazňovačů chuti a dalších umělých přísad.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Příjemné prostředí, personál je také většinou v pořádku. Posedět se dá v létě i venku. Jídlo většinou nezklamalo a pivo na dobré úrovni. Minus: hraje tu bohuzel rádio.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V této restauraci jsem byla již před asi 2- 3 roky a byla jsem zvědavá, zda je zde prostředí i jídlo stále dobré. Ano, já i moji přátelé jsme byli jak s obsluhou, tak s jídlem i prostředím spokojeni. I cenově. Jen malou výtku mám k podávanému "tataráku" - raději bych si ho sama namíchala. Byl sice chutný, ale když je již namíchaný, není vidět, zda je z čerstvého masa.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO