Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 6x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Grund Resort

Svým hostům a návštěvníkům nabízí nejvyšší kvalitu a ještě něco navíc. Standardní menu je samo o sobě výjimečné a představuje zajímavé kombinace chutí a vůní. Stálé menu zpestřujeme sezónní kuchyní, každý měsíc Vás čeká speciální nabídka jídel, připravených z čerstvých surovin podle aktuálního ročního období. Profesionální gastronomičtí odborníci připravují delikatesy také pro nejrůznější firemní akce, rauty, rodinné oslavy či svatby.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemné prostředí, v restauraci jsme nejdříve byli sami, až později se obsadily asi 2 stoly. Jídlo bylo moc dobré, ale menší porce, ceny vyšší. Jen jsme trochu déle čekali, než nám obsluha přinesla účet, ale jinak jsme byli spokojeni.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Restauraci jsem navštívil podruhé a nemohu se ubránit pocitu , že jídla jsou sice naoko lákavá , avšak k dokonalosti jim chybí lepší dochuceni. Na druhou stranu je však tento podnik stále daleko nadprůměrem okolní gastronomie.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO