Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 19x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Republika

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Food is absolutely one of the best at the region. We have chosen menu, which was nicely combined supported by vine which helped to deploy the taste. I shall return soon, sure.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Unique place in the Chomutov area. You need to visit this restaurant when you are in the area of Chomutov.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět super oběd, velice ráda sem chodím na obědovou svíčkovou. Je excelentní, jen by té omáčky mohlo být na talíři o krapet víc. Jinak není co vytknout, vše skvělé.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Miluji jejich svíčkovou! Vřele ji všem doporučuji. Vaří ji každý všední den, kdy je na výběr i z jiných chutných hotovek. Určitě zase někdy s rodinkou zajdeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Děkujeme za úžasný gastronomický zážitek, spojený s úžasnou prohlídkou pivovárku. Oslavili jsme zde 40té narozeniny syna. Všichni jsme byli moc spokojení. Doporučuji
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace mě příjemně překvapila, jak skvělou obsluhou, tak vynikajícím jídlem - já jsem si dala moc dobrý těstovinový salát, ale po pravdě jsem záviděla manželovi a dětem úžasnou svíčkovou! Měli jsme málo času, ale vše bylo velice rychle přinesené a ani poté jsme zbytečně nečekali na zaplacení. Prostředí bylo pěkné, pohodové. Restauraci vřele doporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Nekuřácké prostředí je velké plus. Celkově výborné prostředí s příjemnou obsluhou a velmi dobrou a vhodnou hudbou na pozadí, která však hlasitostí vůbec nerušila. Menší minus za jídlo, které prostě neodpovídá kvalitě ostatnímu. Měli jsme hovězí květovou špičku, maso bylo dobré, placičky velmi slabé, to bych okamžitě nahradil něčím lepším. Celkově jídlo nenabizelo žádný nadstandard, který by člověk očekával. Obecně ale příjemná navsteva a určitě se vrátím.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Obsluha byla velmi rychlá, příjemná a ochotná. Jídlo bylo vynikající. Děti ocenily velký výběr her a časopisů a možnost namalovat si obrázek, který obsluha následně zavěsila na tabuli k ostatním malbám od malých návštěvníků restaurace.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO