Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 13x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Republika

Přehled hodnocení
86% celkově
82% personál
87% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 3x
3 3x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace mě příjemně překvapila, jak skvělou obsluhou, tak vynikajícím jídlem - já jsem si dala moc dobrý těstovinový salát, ale po pravdě jsem záviděla manželovi a dětem úžasnou svíčkovou! Měli jsme málo času, ale vše bylo velice rychle přinesené a ani poté jsme zbytečně nečekali na zaplacení. Prostředí bylo pěkné, pohodové. Restauraci vřele doporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Nekuřácké prostředí je velké plus. Celkově výborné prostředí s příjemnou obsluhou a velmi dobrou a vhodnou hudbou na pozadí, která však hlasitostí vůbec nerušila. Menší minus za jídlo, které prostě neodpovídá kvalitě ostatnímu. Měli jsme hovězí květovou špičku, maso bylo dobré, placičky velmi slabé, to bych okamžitě nahradil něčím lepším. Celkově jídlo nenabizelo žádný nadstandard, který by člověk očekával. Obecně ale příjemná navsteva a určitě se vrátím.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Obsluha byla velmi rychlá, příjemná a ochotná. Jídlo bylo vynikající. Děti ocenily velký výběr her a časopisů a možnost namalovat si obrázek, který obsluha následně zavěsila na tabuli k ostatním malbám od malých návštěvníků restaurace.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Prostředí příjemné. Jídlo vcelku chutné. Personál vystupoval profesionálně. Za nedostatek považuji: na stole nebyly dochucovadla a párátka. O další pivo k jídlu jsem musel požádat obsluhu. Přitom v restauraci mimo nás nikdo nebyl.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace s jídelním lístkem na příjemné úrovni s příjemným prostředím. Jídlo, které jsme ochutnali bylo také výborné. Nás trochu rušilo, že v danou hodinu byla i živá hudba na klavír a nebylo se slyšet, protože podnik je menších rozměrů a stoly jsou u sebe relativně blízko.
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Po ochutnani degustacniho menu mam pocit zklamani...jsem rada ze jsem tam byla, ted uz tam nemusim;) Prazdnou restauraci v sobotu vecer nam zprijemnila velmi sikovna klaviristka,za tu velke plus!
Restaurace Republika Restaurace Republika
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Za mě zklamání. Restaurace si hraje na něco co není. Snaží se prezentovat mimo jiné moderní kuchyni, která bohužel není konkurenceschopná. Pivo mají dobré.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO