Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 13x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Republika

Jazz, klobouky, elegance... doba První republiky inspirovala restauraci Republika, a tak se zde můžete těšit nejen na česká jídla z českých surovin, ale i na víno, pivo i mošty od lokálních dodavatelů.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace mě příjemně překvapila, jak skvělou obsluhou, tak vynikajícím jídlem - já jsem si dala moc dobrý těstovinový salát, ale po pravdě jsem záviděla manželovi a dětem úžasnou svíčkovou! Měli jsme málo času, ale vše bylo velice rychle přinesené a ani poté jsme zbytečně nečekali na zaplacení. Prostředí bylo pěkné, pohodové. Restauraci vřele doporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Nekuřácké prostředí je velké plus. Celkově výborné prostředí s příjemnou obsluhou a velmi dobrou a vhodnou hudbou na pozadí, která však hlasitostí vůbec nerušila. Menší minus za jídlo, které prostě neodpovídá kvalitě ostatnímu. Měli jsme hovězí květovou špičku, maso bylo dobré, placičky velmi slabé, to bych okamžitě nahradil něčím lepším. Celkově jídlo nenabizelo žádný nadstandard, který by člověk očekával. Obecně ale příjemná navsteva a určitě se vrátím.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Obsluha byla velmi rychlá, příjemná a ochotná. Jídlo bylo vynikající. Děti ocenily velký výběr her a časopisů a možnost namalovat si obrázek, který obsluha následně zavěsila na tabuli k ostatním malbám od malých návštěvníků restaurace.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO