Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 15x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Republika

Jazz, klobouky, elegance... doba První republiky inspirovala restauraci Republika, a tak se zde můžete těšit nejen na česká jídla z českých surovin, ale i na víno, pivo i mošty od lokálních dodavatelů.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Miluji jejich svíčkovou! Vřele ji všem doporučuji. Vaří ji každý všední den, kdy je na výběr i z jiných chutných hotovek. Určitě zase někdy s rodinkou zajdeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Děkujeme za úžasný gastronomický zážitek, spojený s úžasnou prohlídkou pivovárku. Oslavili jsme zde 40té narozeniny syna. Všichni jsme byli moc spokojení. Doporučuji
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace mě příjemně překvapila, jak skvělou obsluhou, tak vynikajícím jídlem - já jsem si dala moc dobrý těstovinový salát, ale po pravdě jsem záviděla manželovi a dětem úžasnou svíčkovou! Měli jsme málo času, ale vše bylo velice rychle přinesené a ani poté jsme zbytečně nečekali na zaplacení. Prostředí bylo pěkné, pohodové. Restauraci vřele doporučuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO