Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 64x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Replay to El Paso

Replay to El Paso – to jsou kulinářské rozkoše, gejzír exotických chutí, požitky, na které se nezapomíná. Mexická restaurace poskytuje 30 míst v restauraci a 36 míst v zimní a letní zahrádce. Obě zahrádky jsou nekuřácké. V prostorech restaurace lze využít Wi-Fi připojení k internetu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy bylo vše perfektní, tohle je opravdu jeden z nejlepších podniků v Ústí. Přesto, že byla restaurace plná, na nic jsme dlouho nečekali. Celkový čas od příchodu, přes objednání a najezení až po zaplacení trval přesně 60minut, takže opravdu vše bylo rychlé.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Za mě bezkonkurenčně nejlepší jídlo v celém Ústí nad Labem, o čemž i vypovídá neustále plná kapacita restaurace. Mají úplně úžasný pštrosí steaky a výborné dresinky. Obsluha byla celkem rychlá a příjemná, potěšilo nás, že se dá platit kartou. Jedinou nevýhodou byl stůl blízko dveří, ze kterých táhla zima (ani ne tak kvůli příchozím hostům, ale protože dveřmi větrají).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tahle restaurace je prostě sázkou na jistotu. Prostředí restaurace je totiž moc pěkné, jídlo vynikající, dá se platit kartou a velké plus pro mě - mají točený cider!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO