Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 67x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Kocanda

    Ústí nad Labem, Plynárenská 325/47, 40010
  • Cihelna

    Ústí nad Labem, Klíšská 100/165, 40001

Restaurace Replay to El Paso

Replay to El Paso – to jsou kulinářské rozkoše, gejzír exotických chutí, požitky, na které se nezapomíná. Mexická restaurace poskytuje 30 míst v restauraci a 36 míst v zimní a letní zahrádce. Obě zahrádky jsou nekuřácké. V prostorech restaurace lze využít Wi-Fi připojení k internetu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí restaurace je příjemné, jídlo moc dobré, personál v zásadě ochotný a milý, jen se člověk nad některými věcmi musí trochu povznést. Objednání pití už v průběhu večera trochu vázlo, docela to trvalo, než se někdo zastavil, zda něco nechceme. Jinak hodnotím v celku kladně a co se jídla týče, za mě jedna z nejlepších restaurací v okolí.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo bylo výborné, pochutnali jsme si, domácí limonády též, restaurace je příjemná, takže spokojenost. Když už je to mexická restaurace, tak by pro atmosféru mohla hrát ještě mexická hudba místo obyčejného rádia - ale to je maličkost.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO