Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

REPETE bar

Repete bar je příjemný a útulný cocktail and café bar v samotném centru Prahy. V nezaměnitelném prostředí a přátelské atmosféře tu na Vás čeká spousta lahodného pití, kvalitní hudba a příjemná obsluha. Můžete si dát i něco teplého na zub z nedaleké restaurace, která nabízí hlavně pizzu, sandwiche, burgery a saláty. Vše si můžete vychutnat v baru, bez nutnosti odcházet od svého oblíbeného drinku. Repete bar je ideálním místem pro pořádání narozeninových oslav, podnikových večírků a dalších kulturních akcí. Zajístí pro Vás občerstvení v podobě studených mís nebo samozřejmě vlastní občerstvení.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Příjemný bar v centru Prahy, bez zbytečně napálenych cen. Skvělé domácí limonády a dobre rozlévané víno. Bohužel Staropramen na čepu byl spíše zklamáním a pivařům se bar moc nezavdeci.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Fajn bar v centru s dobrými cenami a pěknou živou atmosférou. Bar je kuřácký, takže když je plný, je v něm poměrně zakouřeno. dobré rozlévané víno a bezedná karafa vody za 50 kč.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO