Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 182x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Renommé Restaurant

Fantastická kuchyně, kouzelné prostředí, milá obsluha a atraktivní poloha v centru Prahy jen pár kroků od Národního divadla – to je malá rodinná restaurace Renommé.


Největší specialitou podniku jsou foie gras, v nápaditém menu najdete i čerstvé ryby, steaky nebo domácí dezerty. Prim hrají kvalitní a sezónní suroviny. Každý všední den je k dostání výhodné polední menu.

Příjemnou domáckou atmosféru dokresluje působivý interiér v živých barvách s originály obrazů Marie Havlenové Saudkové. Společnost vám u stolu bude pravděpodobně dělat i rybička v malém kulatém akvárku. Milý nápad majitelů restaurace.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
It was a great restaurant with excellent service and food.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Very cosy restaurant with good food, good wine, fair prices and excellent service. Will come again when in Prague next time.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dal jsem si daňka a chuť i prezentace byly výborné. Talíř sice bohužel nebyl nahřátý, ale jídlo bylo natolik horké, že vydrželo teplé po celou dobu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO