Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 177x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Renommé Restaurant

Fantastická kuchyně, kouzelné prostředí, milá obsluha a atraktivní poloha v centru Prahy jen pár kroků od Národního divadla – to je malá rodinná restaurace Renommé.


Největší specialitou podniku jsou foie gras, v nápaditém menu najdete i čerstvé ryby, steaky nebo domácí dezerty. Prim hrají kvalitní a sezónní suroviny. Každý všední den je k dostání výhodné polední menu.

Příjemnou domáckou atmosféru dokresluje působivý interiér v živých barvách s originály obrazů Marie Havlenové Saudkové. Společnost vám u stolu bude pravděpodobně dělat i rybička v malém kulatém akvárku. Milý nápad majitelů restaurace.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
This was an excellent restaurant small but not cramped the service was lovely very personal and the food was great. I would definitely come back to it again
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Lovely surprise! Staff was incredibly polite, knowledgeable of wine/food selections & most of all efficient. Both meals my wife & I enjoyed were care put together to make our palates smile. Reservation is a must as tables will fill up. If you want a tranquil tasty dinner...Renomme Restaurant is the pick!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Prijemne prostředí , velmi dobre jídlo, obsluha též, doporučuji
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO