Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 47x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Renomé Restaurant Grill and Bar

Přehled hodnocení
86% celkově
85% personál
81% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 21x
4 22x
3 4x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Skvělá obsluha nám vyšla vstříc, přestože měli hosté poněkud speciální přání, otevřeli v podstatě jenom kvůli nám a dbali na čerstvost potravin. Jídlo bylo dle hostů velice dobré! Zkrátka spokojenost veliká.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná restaurace s milím personálem neskutečne dobře připravená krkovička. Skvěle vino z Moravy. DOKONALÝ výběr steaků jak gramáží tak masem. Už se těším na příští návštěvu.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
- nevím, jestli tam nedošlo ke změně majitele, protože tam chodíme celkem pravidelně a zjistili jsme , že je tam jiný personál a i jídlo už není to co bývalo dříve - navíc tam vždy bylo plno, museli jsme si rezervovat místo, a tentokrát tam přijdeme a byl obsazený 1 jediný stůl, nechápali jsme - cena jídla vůči kvalitě byla vyšší, hlavně kvalita byla jiná než dříve
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci doporučuju. Jídlo tu mají vynikající a i když ceny jsou o trochu vyšší než v okolí, určitě návštěvy nelituji. Z menu mi tu nejvíc chutnal jejich uruguayský flank steak.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tato restaurace v Olomouci je velmi příjemný podnik. Musím doporučit zdejší steaky a co se týče vína, to je tu také vynikající. Personál je tu navíc milý a velmi přátelský.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Renomé Restaurant Grill and Bar má příjemnou atmosféru. Obsluha je milá, rychlá, ví co doporučit. Jídlo je vždy výborné, jak steaky, tak i dezerty. Ceny jsou možná malinko vyšší než jinde, ale to jídlo za to stojí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Renomé Restaurant Grill and Bar Renomé Restaurant Grill and Bar Renomé Restaurant Grill and Bar
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci v Olomouci můžu doporučit. Prostory nejsou moc moderní, ale je to tu takové útulné. Jídlo je tu také velmi dobré a obsluha velmi komunikativní a pohotová.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Já si myslím, že návštěva nemá chybu, chodím tam pravidelně, dá se říci, a vždy jsem spokojen. obsluha je bezva, a jídlo dobrý. O úrovni a kvalitě mimo jiné vypovídá i to, jak je tam často plno.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO