Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 37x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Renomé Restaurant Grill and Bar

Přehled hodnocení
86% celkově
86% personál
82% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 16x
4 19x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci doporučuju. Jídlo tu mají vynikající a i když ceny jsou o trochu vyšší než v okolí, určitě návštěvy nelituji. Z menu mi tu nejvíc chutnal jejich uruguayský flank steak.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tato restaurace v Olomouci je velmi příjemný podnik. Musím doporučit zdejší steaky a co se týče vína, to je tu také vynikající. Personál je tu navíc milý a velmi přátelský.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Renomé Restaurant Grill and Bar má příjemnou atmosféru. Obsluha je milá, rychlá, ví co doporučit. Jídlo je vždy výborné, jak steaky, tak i dezerty. Ceny jsou možná malinko vyšší než jinde, ale to jídlo za to stojí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Renomé Restaurant Grill and Bar Renomé Restaurant Grill and Bar Renomé Restaurant Grill and Bar
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci v Olomouci můžu doporučit. Prostory nejsou moc moderní, ale je to tu takové útulné. Jídlo je tu také velmi dobré a obsluha velmi komunikativní a pohotová.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Já si myslím, že návštěva nemá chybu, chodím tam pravidelně, dá se říci, a vždy jsem spokojen. obsluha je bezva, a jídlo dobrý. O úrovni a kvalitě mimo jiné vypovídá i to, jak je tam často plno.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
RestauraceRenomé js příjemnou restauraci ve středu města nabízí bohatý výběr poledniho menu až 10 hotovek mimo to stálý jídelní lístek prostředí restaurace je pěkné
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme byli poprve s manzelem na Valentynske menu a jidlo vynikajici ! :) jedine,co me trochu zklamalo byl ponekud tvrdsi a pripaleny livanecek,ale jinak predkrmy exkluzivni a steaky s bramborami vyborne !!! Co bych vytkla byla dlouha cekaci doba na to,nez se nas prisel cisnik zeptat co si dame na piti a pote na jidlo (cca 20minut jsme pouze sedeli a koukali) - ale ano,byla narvana restaurace....beru...nakonec to jidlo kompenzovalo,protoze bylo vazne dobre!!! :))))
Renomé Restaurant Grill and Bar Renomé Restaurant Grill and Bar Renomé Restaurant Grill and Bar Renomé Restaurant Grill and Bar Renomé Restaurant Grill and Bar Renomé Restaurant Grill and Bar
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice rádi se do této restaurace vracíme, jelikož se zde vždy dobře najíme. A tak tomu bylo i tentokrát. Zdejší kuchyně je výborná a kvalita jídla je na vysoké úrovni. Určitě se budeme rádi vracet.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO