Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 51x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Renomé Restaurant Grill and Bar

Přehled hodnocení
83% celkově
85% personál
79% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 21x
4 24x
3 5x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 2
Mineral water was sold out, meal was not hot. Noises from kitchen very loud.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi vstřícný, ochotný a snaživý personál. Restaurace používá kvalitní čerstvé suroviny. Cena odpovídá kvalitě. Trošku bych se zaměřil na úpravu masa aby požadovaný beefsteak medium byl opravdu medium ne blíže k well done, ale jinak hodnotím velmi vysoko
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva byla celkově fajn, obsluha milá a ochotná, kromě nás v restauraci skoro nikdo nebyl, Jediné, co nás trochu zaskočilo, byly poněkud vyšší ceny jídla, nebyly ale přehnané.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
V restauraci probíhá změna nabídky menu, došlo ke změně sortimentu nápojů. Přátelé se po chvíli rozhodli navštívit jinou restaureci. Děkuji za vzorně provedenou rezervaci.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Skvělá obsluha nám vyšla vstříc, přestože měli hosté poněkud speciální přání, otevřeli v podstatě jenom kvůli nám a dbali na čerstvost potravin. Jídlo bylo dle hostů velice dobré! Zkrátka spokojenost veliká.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná restaurace s milím personálem neskutečne dobře připravená krkovička. Skvěle vino z Moravy. DOKONALÝ výběr steaků jak gramáží tak masem. Už se těším na příští návštěvu.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
- nevím, jestli tam nedošlo ke změně majitele, protože tam chodíme celkem pravidelně a zjistili jsme , že je tam jiný personál a i jídlo už není to co bývalo dříve - navíc tam vždy bylo plno, museli jsme si rezervovat místo, a tentokrát tam přijdeme a byl obsazený 1 jediný stůl, nechápali jsme - cena jídla vůči kvalitě byla vyšší, hlavně kvalita byla jiná než dříve
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci doporučuju. Jídlo tu mají vynikající a i když ceny jsou o trochu vyšší než v okolí, určitě návštěvy nelituji. Z menu mi tu nejvíc chutnal jejich uruguayský flank steak.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tato restaurace v Olomouci je velmi příjemný podnik. Musím doporučit zdejší steaky a co se týče vína, to je tu také vynikající. Personál je tu navíc milý a velmi přátelský.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO