Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 27x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Renomé Restaurant Grill and Bar

Přehled hodnocení
88% celkově
86% personál
83% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 14x
4 11x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Velmi dobré jídlo, byl jsem zde 4x a vždy mi chutnalo, je z čeho vybírat. Obsluha většinou dobrá, občas trochu zmatkující a trochu pomalejší. Prostředí čisté, příjemné, není zahlušeno hlasitou hudbou, dá se normálně bavit u stolu. Kdo se chce dobře najíst, zde neudělá chybu.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Do Renome chodím pravidelně a velmi rád na polední menu, bývá to volba c.1. Rozumně prostředí, výborná obsluha a hlavně výborné jídlo(obzvlášť polévky a dlouze pečené maso), od svatomartinského víkendu je ale vše jinak. S manželkou jsme si objednali kachnu s bílým a červeným zelím, variací knedlíků. Po 3/4 hodině donesl číšník naší objednávku k vedlejšímu stolu, kde seděla jeho známá asi 15min. Po tom co jsem si ho zavolal, suše oznámil, že to asi popletl kuchař a že má ještě jednu špatnou zprávu: došlo červené zelí a je už jenom houskový knedlík. Ani nepočkal na naši reakci a odešel. Místo dobrého oběda jsme odcházeli hladoví a opravdu nastvani. Slychám poslední dobou samé negativní recenze a je to obrovská škoda, byla to jedna z mála spolehlivých olomouckých restauraci. Doufám a věřím, že se podaří tento negativní trend otočit, proto taky dávám 3 hvězdičky i když jsem se nenajedl
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
+ dobré jídlo + příjemný personál - po předchozích hostech to chtělo otřít stůl - nepříjemně hlasitá hudba
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velice příjemné prostředí skvělá a usměvavá obsluha a především vynikající jídlo. Ochutnali jsme několik chodů ze Svatomartinského menu a všechny byly vynikající. Mohu doporučit.
Renomé Restaurant Grill and Bar Renomé Restaurant Grill and Bar
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Pokud se chci dobře najíst tak je často mojí první volbou tato restaurace. personál je vždy příjemný a i když je v restauraci plno tak se snaží o rychlou a příjemnou obsluhu. Zatím jsem nebyla nikdy sklamana.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO