Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Relax centrum Kolštejn

Současná podoba restaurace se hrdě hlásí k dobám středověku, jež jsou díky hradu Kolštejn, bohaté historii obce a překrásnému a nově zrekonstruovanému středověkému salonku, cítit také v naší restauraci. Pod klenutými klenbami středověkého salonku a malbami středověké tematiky, u stylového krbu a v interiéru zdobenému pravými bojovými nástroji ze 14. století, si návštěvník může vychutnávat jídla tradiční kuchyně, místní speciality či kvalitní vína a nasát uklidňující atmosféru vzácných chvil. Pochoutky jsou podávány v kompletně nekuřáckém prostředí, v létě je možnost posedět na předzahrádce. V zimě naopak návštěvníci ocení hřejivé teplo krbu v restauraci. Pro uzavřenou společnost je připraveno soukromí ve středověkém salonku v oddělené části restaurace.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO