Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 30x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace RED Pif

Vinný bar, restaurace a obchod v jednom, to je RED Pif na Starém Městě. Ochutnat zde můžete lahodné pokrmy české i mezinárodní kuchyně, ale především širokou paletu francouzských a českých vín.  Filozofií RED Pifu totiž je, že se tu každý má cítit v pohodě, protože může pít víno, které mu chutná! 

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Do restaurace Red Pif se vždy rád vracím za účelem obchodních jednání a schůzek nad dobrým jídlem v příjemném prostředí. Nevyhovuje mi pouze omezená otevírací doba během týdne.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Ideální podnik s dobrým výběrem jídla a vín přímo v centru Prahy. Rád navštěvuji s obchodními partnery, protože místo není rušné. Obsluha je v pořádku a prostředí také.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace je na výhodném místě v centru a nabízí dobré menu. Pouze poslední dobou mi nevyhovuje omezená provozní doba od 16:30 a tím pádem nemožnost zajít na obchodní oběd. Nelze se také dovolat po telefonu pro úpravu rezervace.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO