4 fotky

Steakhouse Red Door

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Steakhouse Red Door

Zdejší specialitou jsou úžasné steaky z kvalitního vyzrálého hovězího masa, které grilují na otevřeném ohni dle Vašeho přání. Požitek z jídla ještě znásobí kombinace s některou z nabízených omáček, pečenými brambory, a třeba i grilovanou zeleninou. Nabídku doplňují sezónní pokrmy, saláty, speciální dětské menu a domácí dezerty. Můžete se těšit na bohatou nabídku vín z jižní Francie a Moravy.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 3
  • Prostředí: 5

Moc hezké prostředí a i jídlo bylo moc dobré. Pouze bych zlepšil obsluhu, respektive její počet. Jedna servírka na plně obsazenou restauraci je pekelně málo. Špinavé talíře po jídle byly někomu odneseny, další polovině z nás strašily pod rukama 15 minut. Vyřízení objednávky na další nápoje trvalo tak dlouho, že jsme se už sázeli, jestli na nás zapomněla nebo ne. Nezapomněla, jen to trvalo přes čtvrt hodiny, kdy už mě osobně chuť na pití i přešla. Dobré to bylo na vybírání jídla, to mi totiž vždycky trvá šíleně dlouho a alespoň mě nikdo nehonil :D Ale jinak není na co si stěžovat a rád se znovu vrátím. Velké plus je domácí limonáda! doporučuji :) a tiramisu výborná.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace