Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 26x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Řecký restaurant Delphi

V oblasti gastronomie a Řecké kuchyně zde mají dlouholeté zkušenosti! Všechna jídla připravují z originálních surovin dovážených z Řecka. Součástí Taverny je taverna s kapacitou pro 40 hostů, zimní zahrada pro 50 hostů, letní terasa s výhledem na Vltavu pro 50 hostů a salónek pro 20 hostů. Prostory jsou vkusně doplněny obrazovou galerií těch nejkrásnějších míst v Řecku! Velice rádi zde pro vás zrealizují rodinné oslavy, svatby i firemní akce a také příjemná setkání s vašimi přáteli s báječnou řeckou atmosférou! Přijďte a užijte si "MALÉ ŘECKO" v Praze! 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Po příchodu si vás převezmou jako hosta do nevtíravé, ale gastronomické péče na vysoké úrovni. V restauraci jsem nebyl poprvé, nicméně i host, který sem zavítá poprvé, se zde může cítit jako stálý zákazník. Nabídka menu uspokojí každého, přičemž vinný list je s podávanými běžnými pokrmy, i specialitami řecké kuchyně v milé harmonii. Ceny jsou sice vyšší, ale odpovídají nejen kvalitě, ale i celkovému, velmi příjemnému dojmu. Jan Dufek.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do této řecké restaurace chodíme pravidelně, jídla opravdu odpovídají řecké kuchyni, tzn. není to žádná napodobenina. Milovníkům luštěnin můžu doporučit fasolia gigantes a milovníkům masa jehněčí ;-) Oceňujeme, že už má restaurace i nekuřáckou část.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO