Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 29x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Řecký restaurant Delphi

V oblasti gastronomie a Řecké kuchyně zde mají dlouholeté zkušenosti! Všechna jídla připravují z originálních surovin dovážených z Řecka. Součástí Taverny je taverna s kapacitou pro 40 hostů, zimní zahrada pro 50 hostů, letní terasa s výhledem na Vltavu pro 50 hostů a salónek pro 20 hostů. Prostory jsou vkusně doplněny obrazovou galerií těch nejkrásnějších míst v Řecku! Velice rádi zde pro vás zrealizují rodinné oslavy, svatby i firemní akce a také příjemná setkání s vašimi přáteli s báječnou řeckou atmosférou! Přijďte a užijte si "MALÉ ŘECKO" v Praze! 

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
diskrétní prostředí, dobré jídlo, ochotný personál, co by si člověk mohl přát lepšího. Po takové návštěvě vám nevadí ani mráz za okny.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili v zimním čase, což není zrovna ideální. Kvůli blízkosti řeky je jistě lepší letní období, kdy se dá sedět venku. Jinak řecká kuchyně splnila naše očekávání.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo bylo vskutku famózní, skvělé maso, výborný česnekový chléb, domácí "caciky", obsluha byla velmi milá, jen by se mohla u našeho stolu objevovat častěji, byly chvíle, kdy jsme měli prázdné sklenice a něměli co pít. Víno bylo málo vychlazené, ale jinak všechno super!!!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO