Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 24x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Řecká Taverna Kréta

V oblasti gastronomie a Řecké kuchyně zde mají dlouholeté zkušenosti! Všechna jídla připravují z originálních surovin dovážených z Řecka. Součástí Taverny je taverna s kapacitou pro 40 hostů, zimní zahrada pro 50 hostů, letní terasa s výhledem na Vltavu pro 50 hostů a salónek pro 20 hostů. Prostory jsou vkusně doplněny obrazovou galerií těch nejkrásnějších míst v Řecku! Velice rádi zde pro vás zrealizují rodinné oslavy, svatby i firemní akce a také příjemná setkání s vašimi přáteli s báječnou řeckou atmosférou! Přijďte a užijte si "MALÉ ŘECKO" v Praze! 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do této řecké restaurace chodíme pravidelně, jídla opravdu odpovídají řecké kuchyni, tzn. není to žádná napodobenina. Milovníkům luštěnin můžu doporučit fasolia gigantes a milovníkům masa jehněčí ;-) Oceňujeme, že už má restaurace i nekuřáckou část.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Příjemný oběd s přáteli, Moc pěkná restaurace, jídlo výborné, prostředí moc hezké a zvláště terasa, když je slunečné počasí. Celkový dojem trošku kazí znuděná obsluha.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO