Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 310x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Řecká restaurace Poseidon

Restaurace Poseidon je trefou do černého pro milovníky řecké kuchyně. Vaří tu podle originálních receptur a z pravých řeckých surovin. Působivou atmosféru obstarávají antické sloupy i výjevy z řecké z mytologie.

Menu představuje bohatý výběr masových, rybích a vegetariánských specialit. Široká je i nabídka tradičních řeckých nápojů – ochutnat můžete řecká vína, piva a samozřejmě i proslulé ouzo nebo metaxu. Pro děti je připravený dětský koutek. Příjemné posezení nabízí terasa s výhledem do parku.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprostá spokojenost - aperitiv, milý personál, atraktivní prostředí. Rezervace místa přes Restu bez problémů, číšnice nám vyšla vstříc i ve změně rezervovaného stolu. Výborná chobotnice, na kterou se sem jistě ještě vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Reservace přes internet, bezproblémové a rychlé. Obsluha, jídlo i prostředí - spokojenost. Doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Navštívili jsme restauraci Poseidon u příležitosti oslavy narozenin dcery.... velké díky za krásně nazdobený stůl, vybranou kytici a samozřejmě výborné jídlo - souvlaki, Rhodos talíř a .... lahodné uozo na účet podniku :) Obsluha byla milá a pozorná. Určitě s vrátíme.
Řecká restaurace Poseidon Řecká restaurace Poseidon Řecká restaurace Poseidon
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO