Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 302x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Řecká restaurace Poseidon

Restaurace Poseidon je trefou do černého pro milovníky řecké kuchyně. Vaří tu podle originálních receptur a z pravých řeckých surovin. Působivou atmosféru obstarávají antické sloupy i výjevy z řecké z mytologie.

Menu představuje bohatý výběr masových, rybích a vegetariánských specialit. Široká je i nabídka tradičních řeckých nápojů – ochutnat můžete řecká vína, piva a samozřejmě i proslulé ouzo nebo metaxu. Pro děti je připravený dětský koutek. Příjemné posezení nabízí terasa s výhledem do parku.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace je výjimečná, příjemné prostředí, příjemný personál, výborné jídlo. Proto je také téměř pořád plno a personál se má co otáčet, aby stíhal. Ale kdo nechvátá, ten si to užije. SUPER!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace je velice hezká, dětský koutek je povedený a děti si zde rádi hrají. Jídlo je velice chutné a obsluha příjemná a rychlá, jen v kuchaři nestíhají mají často plno.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO