Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 49x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Rebellion

Moderní restaurace na pražském Žižkově s obsáhlou nabídkou špičkových kulinářských lahůdek z různých koutů světa se specializací na grilovaná masa. Pestrý výběr zahraničních i tuzemských vín, koktejly. Každou středu a sobotu večer grilování na zahrádce, pořádání tématických večerů.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
V mnoha restauracích je menu jak přes kopírák - líčka, panenka, burger, salát Ceasar. Nikoliv tady, neobvyklá jídla, chutě celého světa, silný vliv Asie. Prostředí není zlé, ale na detailech je vidět, že nábytek už hodně pamatuje - prošoupaná koženka na lavicích, odřené hrany stolu. WC čisté. Teď k jídlu. Famózní krémový boršč voněl kořením, chutí plnou zeleniny a masa, obrovská porce, spíš pro 2. Krůti placičky s batátovými hranolkami a mango chilli omáčkou byly nakonec zklamáním. Placičky by zasloužili mnohem víc ochutit kořením, batátové hranolky byly mastné a měkké jak z pyré. Jahodový trhanec s jahodami na závěr byl božský. Rád se vrátím.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO