Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Rebellion Vršovice

Restaurace Rebellion leží v srdci Vršovic na pěší zóně u Vršovického náměstí v Praze. Kapacita restaurace je 50 míst. V letních měsících je k dispozici zahrádka s kapacitou 25 míst. Filozofií šéfkuchaře Dušana Metelky je zdravá strava bez přidaných konzervantů a podobných látek.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Do příjemně stylizované restaurace jsem vyrazil na ochutnávku místních burgerů, které bohužel ve srovnání s konkurencí byly spíše průměrné a na talíři působily dost ošizeně, navíc minimum ubrousků, které k burgeru byly opravdu potřeba. Maso dobré, zbytek obyčejný průměr. K jídlu jsem si dal pivo, které však bylo učebnicivým podmírákem, nicméně každé prosbě obsluha s úsměvem na tváři ochotně vyhověla, za což dávám jasné plus, protože to v dnešní době není příliš zvykem a určitě to napravilo těch pár chyb. Mírný nadprůměr, u kterého nevylučuji, že mu brzy dám šanci na lepší hodnocení.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO