Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Rebel Wings

V restauraci je připravována nadčasová kuchyně, která se opírá o dodávky kvalitních surovin a potravin, převážně z maloprodukcí, farmářských výroben a masa ze specializovaných zahraničních chovů.

Zdejší jídla jsou tak chuťově výborná, lehce stravitelná a jak v podniku sami tvrdí - za ty prachy si můžete dát cokoliv.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Je to tu moc hezké,velké,ale drahé.Je tu dost místa,i když jsou místa rezervovaná.Jinak velká spokojenost i s personálem,ochota z jejich strany a je to kousek od centra.
Restaurace Rebel Wings
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Rebel Wings je velké zklamání. Jídlo bylo sice dobré, ale obsluha katastrofální. Takovou neochotu jsem ještě nezažil a opravdu se mi chtělo odejít když jsem viděl, jak moc je tam zřejmě otravuji. Prostředí mi také nepřijde zrovna povedené.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 4
Jídlo bylo dobré, ale nenajedl bych se jen z hlavní porce. Prostředí nemělo žádný jasný styl a z atmosféry jsem měl smíšené pocity. Personál mi nebyl příjemný..
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO