Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Rebel Na Farských

Rebel Na Farských nabízí výborné minutky a hotovky z domácí i zahraniční kuchyně. Pochutnáte si zde také na sezonních a krajových specialitách. Chuť tradičního havlíčkobrodského piva Rebel, které zde perfektně ošetřují a správně čepují, je důvod, proč se do restaurace Rebel Na Farských spokojení hosté rádi vracejí. Každý všední den nabízí v době oběda cenově zvýhodněné polední menu. A kdykoli si můžete odnést objednané jídlo v boxu s sebou.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Přestože jsme přišli o hodinu dříve a ve větším počtu (místo šesti nás přišlo deset) personál s tím neměl problém a změnu bez problému akceptoval. Oběd nám chutnal, jediné, co zkazilo celkový dojem, bylo příliš dlouhé čekání (přes hodinu) na donášku objednaného jídla.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme zde 3 krát a vždy skvělý, milý a ochotný personal. Restaurace je pěkná, čistá a moderní, neni co vytknout. A to nejlepší na konec. Jídlo je báječné, určitě doporučuji a zakusek také :) Děkujeme za pěkný večer.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO