Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace RAW for you

Raw for You, to je vynikající zdravé jídlo plné energie, dovezené přímo k Vám domů, do kanceláře nebo kam si budete přát. Vše vyrábíme a prodáváme také formou take away na adrese Bubenečská 35, Praha 6. Přijímáme objednávky na catering.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tak je to jedna z mých prvních zkušeností s raw stravou a víte co? Byla jsem spokojená na maximum a zase mě to přesvědčilo, že tento způsob stravování budu vyhledávat. Měli poměrně velký výběr raw jídel i dortíků a nápojů, takže rozhodně bylo z čeho vybírat. Moje dýňová polévka s koko mlékem výtečná, a to jsem se bála, že když bude studená, tak mi nebude chutnat...naopak vůbec to nevadilo a chuť vynikla. Raw wrap s quacamole mňam a pizza s kešu mozzarelou...jinak už nechci. A kokosový dortík nakonec taky lahoda, o tom, že mají i super raw makronky nemluvě...nebo že jsem tu propadla matcha tea z domácího mléka. A že je to bistro malé a vejdou se sem sotva dva lidi...vůbec nevadilo, když Vám společnost dělala nejmilejší obsluha. Vřele doporučuji...klidně i také away.
Restaurace RAW for you Restaurace RAW for you Restaurace RAW for you
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO