Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 105x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pizzerie Ratejna

Přehled hodnocení
88% celkově
88% personál
82% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 46x
4 53x
3 5x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Ratejna opět nezklamala. Zašli jsme sem tradičně na pizzu, opět výbornou. Zkusili jsme zase jiné druhy. Piva je na výběr dostatek a obsluha je příjemná a rychlá.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Moc jsme si pochutnaly na výborné pizze, myslím si, že ji tam mají nejlepší v celém Brně. Jen nás překvapila cena za vodu- Bonaqua jemně perlivá za 36 nebo dokonce 38 Kč. Malé pivo Polička bylo výborné a o dost levnější.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V pizzerii jsme již byli po několikáté a vždy velká spokojenost jak s jídlem tak s obsluhou. Malinká nevýhoda je přístup po schodech, když máte sebou kočárek. Ale jinak vřele doporučujeme.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Ratejna je naše oblíbená a byli jsme zde již poněkolikáté. Opět na pizzu, která byla výborná a moc nám chutnala. Obsluha bezvadná a příjemná. Rádi se sem zas vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pizza jako vždy dobrá , možná pro tentokrát byla trochu suchá a snesla by větší vrstvu ingrediencí a zakladu (syrová pizza). Každopádně se sem zase někdy vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V Rajetne sme neboli prvý krát a opäť musím pochváliť. Pizza bola naozaj dobrá a dokonca sa nám zdalo, že aj väčšia ako naposledy :) obsluha príjemná a rýchla. Určite prídeme zase
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ratejna is our favorite pizzeria. The pizzas are always tasty, thin, crunch. The beer is also good and not so expensive as in the most restaurants in the down town. The service is kind and quick.
Pizzerie Ratejna Pizzerie Ratejna
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Měl jsem pizzu, v Brně asi nadprůměr ale stále žádné ohromení se nekonalo. Obsluha bez emoce, chodí, nosí, alespoň jim to netrvalo (byla prázdá hospoda) Prostory restaurace tmavé, ne moc příjemné, byl jsem tam poprvé a skoro jsem ani netrefil. Hotové bludiště.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO