Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 119x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pizzerie Ratejna

Přehled hodnocení
87% celkově
86% personál
81% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 52x
4 59x
3 7x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Útulné prostředí ve sklepě v centru města. Výběr pizz je velký a jsou opravdu dobré, na čepu celkem dobrá Polička. Jen čas přípravy je hrozně dlouhý, na dvě pizzy jsme čekali více než 70 minut, což mi přišlo jako opravdu moc.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jako vždy jsme si výborně pochutnali na super pizze. Využili jsme jejich vouchery. Vřele všem doporučuji. Obsluha příjemná a milá. Zase se sem budeme rádi vracet.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
S rodinou jsem byla v restaurici už několikkrát a byli jsme velmi spokojení. Tentokrát ale jsme byli rozčarovaní. Měli jsme rezervaci přes Restu, manžel přišel jako prvním, ale mu bylo řečeno, že žádnou rezervaci nemáme. Až když jsem přišla já a ukázala číslo rezervace, nás posadili na podle nás nejhorší stůl - naproti dvěřím a před kuchyní. To nám bylo nepřijemné dívat se na otevřenou kuchyň, přitom tam byla silnejiší a jiná hudba než ta, která byla v salonu restaurace. Jinak jidlo a pití bylo dobré jako vždy.
Pizzerie Ratejna Pizzerie Ratejna
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Ratejna opět nezklamala. Zašli jsme sem tradičně na pizzu, opět výbornou. Zkusili jsme zase jiné druhy. Piva je na výběr dostatek a obsluha je příjemná a rychlá.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Moc jsme si pochutnaly na výborné pizze, myslím si, že ji tam mají nejlepší v celém Brně. Jen nás překvapila cena za vodu- Bonaqua jemně perlivá za 36 nebo dokonce 38 Kč. Malé pivo Polička bylo výborné a o dost levnější.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V pizzerii jsme již byli po několikáté a vždy velká spokojenost jak s jídlem tak s obsluhou. Malinká nevýhoda je přístup po schodech, když máte sebou kočárek. Ale jinak vřele doporučujeme.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Ratejna je naše oblíbená a byli jsme zde již poněkolikáté. Opět na pizzu, která byla výborná a moc nám chutnala. Obsluha bezvadná a příjemná. Rádi se sem zas vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pizza jako vždy dobrá , možná pro tentokrát byla trochu suchá a snesla by větší vrstvu ingrediencí a zakladu (syrová pizza). Každopádně se sem zase někdy vrátíme.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO