Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 137x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Pizzerie Ratejna

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jejich pizza je vynikající, krásně zrekonstruovaný interiér, vypadá to opravdu pěkne a moderně, zajímavé pivečko Sedmý schod a milá obsluha, co víc si přát,doporučujeme
Pizzerie Ratejna Pizzerie Ratejna Pizzerie Ratejna
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Na pizzu jsme čekali poměrně dlouho, ale zato byla opravdu výborná. Zbytek nám automaticky zabalili s sebou. Dobrá byla i Polička a Krakonoš, obsluha moc sympatická :-)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
K jídlu jsme si dali polévku z denního menu, která byla přesolená. Hlavní chod byl taktéž z denního menu, nějaké maso se špenátem, steakovými hranolky a co si bílého. Chuťově bylo maso dobré, ale celkový dojem z pohledu na talíř, byl jako dívat se do posledního šuplíku vašeho stolu. Je tam od všeho něco. Pizzu nemůžu hodnotit, třeba je brilantní. Ale za jídlo, které jsme dostali, dávám rozhodně palec dolů.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Ratejna jako vždy výborná. Opět jsme si dali pizzu, ale tentokrát jsme zde byli i s přáteli. Ti si dali palačinky a byli moc spokojení. Obsluha bezvadná.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Mou první návštěvu v tomto podniku hodnotím velice kladně, hlavně jídlo bylo výborné, přičemž nebyl problém s různými nadstandartními objednávkami. Rovněž oceňuji profesionální personál.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět výborná pizza a bohužel opět neměli naši rezervaci přes restu :( Obsluha rychlá, měli jsme pizza Ratejna a Carpaccio. Pivo - Polička a Krakonoš trochu slabší, ale jinak spokojenost.
Pizzerie Ratejna Pizzerie Ratejna
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Opravdu asi nejlepší pizzerie v Brně. Je škoda, že mají jen sklepní prostor, protože najednou člověku přijde, že je večer a on je zatím krásný slunečný den. Ale pizzu mají skvělou!
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Tady mají snad nejlepší pizzu v Brně! Ještě nikdy jsem se tady nezklamala! Pivo taky dobré, jen škoda, že tu nemají nějakou zahrádku, protože ve sklepním prostoru je stále tma.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO