Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 136x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Pizzerie Ratejna

Stylová restaurace poskytuje příjemné posezení v klidném prostředí až po bujaré veselí v rušné části prostoru diskotéky. Ta je oddělena od restaurace zajímavě řešeným labyrintem chodeb. Podnik nabízí polední menu s výběrem ze tří jídel, pizzy nebo salátu. Na výběr je i z dalších pokrmů české nebo italské kuchyně doplněné o široký výběr čerstvých salátů. Kapacita pizzerie je 60 - 85 míst. Možnost využití pro uzavřenou společnost. Provoz je nezávislý na diskotékové části. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Na pizzu jsme čekali poměrně dlouho, ale zato byla opravdu výborná. Zbytek nám automaticky zabalili s sebou. Dobrá byla i Polička a Krakonoš, obsluha moc sympatická :-)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
K jídlu jsme si dali polévku z denního menu, která byla přesolená. Hlavní chod byl taktéž z denního menu, nějaké maso se špenátem, steakovými hranolky a co si bílého. Chuťově bylo maso dobré, ale celkový dojem z pohledu na talíř, byl jako dívat se do posledního šuplíku vašeho stolu. Je tam od všeho něco. Pizzu nemůžu hodnotit, třeba je brilantní. Ale za jídlo, které jsme dostali, dávám rozhodně palec dolů.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO