Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 119x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pizzerie Ratejna

Stylová restaurace poskytuje příjemné posezení v klidném prostředí až po bujaré veselí v rušné části prostoru diskotéky. Ta je oddělena od restaurace zajímavě řešeným labyrintem chodeb. Podnik nabízí polední menu s výběrem ze tří jídel, pizzy nebo salátu. Na výběr je i z dalších pokrmů české nebo italské kuchyně doplněné o široký výběr čerstvých salátů. Kapacita pizzerie je 60 - 85 míst. Možnost využití pro uzavřenou společnost. Provoz je nezávislý na diskotékové části. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Útulné prostředí ve sklepě v centru města. Výběr pizz je velký a jsou opravdu dobré, na čepu celkem dobrá Polička. Jen čas přípravy je hrozně dlouhý, na dvě pizzy jsme čekali více než 70 minut, což mi přišlo jako opravdu moc.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jako vždy jsme si výborně pochutnali na super pizze. Využili jsme jejich vouchery. Vřele všem doporučuji. Obsluha příjemná a milá. Zase se sem budeme rádi vracet.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
S rodinou jsem byla v restaurici už několikkrát a byli jsme velmi spokojení. Tentokrát ale jsme byli rozčarovaní. Měli jsme rezervaci přes Restu, manžel přišel jako prvním, ale mu bylo řečeno, že žádnou rezervaci nemáme. Až když jsem přišla já a ukázala číslo rezervace, nás posadili na podle nás nejhorší stůl - naproti dvěřím a před kuchyní. To nám bylo nepřijemné dívat se na otevřenou kuchyň, přitom tam byla silnejiší a jiná hudba než ta, která byla v salonu restaurace. Jinak jidlo a pití bylo dobré jako vždy.
Pizzerie Ratejna Pizzerie Ratejna
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO