Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 137x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Pizzerie Ratejna

Stylová restaurace poskytuje příjemné posezení v klidném prostředí až po bujaré veselí v rušné části prostoru diskotéky. Ta je oddělena od restaurace zajímavě řešeným labyrintem chodeb. Podnik nabízí polední menu s výběrem ze tří jídel, pizzy nebo salátu. Na výběr je i z dalších pokrmů české nebo italské kuchyně doplněné o široký výběr čerstvých salátů. Kapacita pizzerie je 60 - 85 míst. Možnost využití pro uzavřenou společnost. Provoz je nezávislý na diskotékové části. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jejich pizza je vynikající, krásně zrekonstruovaný interiér, vypadá to opravdu pěkne a moderně, zajímavé pivečko Sedmý schod a milá obsluha, co víc si přát,doporučujeme
Pizzerie Ratejna Pizzerie Ratejna Pizzerie Ratejna
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Na pizzu jsme čekali poměrně dlouho, ale zato byla opravdu výborná. Zbytek nám automaticky zabalili s sebou. Dobrá byla i Polička a Krakonoš, obsluha moc sympatická :-)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO