Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U kapličky

Přehled hodnocení
? celkově
? personál
? prostředí
? jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Kdykoli jsme v okolí Srbska, rádi navštívíme restauraci U kapličky, kde je poctivá kuchyně, milý personál a velmi příznivé ceny. Tak se těšíme opět příště. :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Opakovaná návštěva restaurace U kapličky, kdy jsme šli "na jistotu" a opět jsme nebyli zklamáni. Výborný nefiltrovaný Bernard a domácí jídlo. Opět jsme neodolali bramborákům a vzali jsme si sebou. Škoda jen, že na rakvičce se šlehačkou byla šlehačka ze spreje. Tomu nerozumím Tomu kazí to jinak výborný dojem. Těšíme se, až tuto restauraci opět navštívíme v létě a budeme se moci posadit na zahrádku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět mi nezbývá nic jiného, než pochválit. Řízek se salátem super, polévka taky a po minulé návštěvě jsme museli zopakovat místní výborný bramborák. :-) Těšíme se na další návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci U Kapličky mohu vřele doporučit. Usměvavá a milá obsluha, výborná domácí kuchyně a vynikající nefiltrovaný Bernard. Cítíme se tady moc dobře a určitě zase rádi návštěvu zopakujeme. Takto by to mělo vypadat!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO