Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U kapličky

Penzion a restaurace U kapličky nabízí příjemné ubytování a domácí českou kuchyni po celý rok. Kapacita restaurace je 40 míst, přičemž dalších 40 míst nabízí venkovní zahrádka. Přijďte si v nekuřáckém prostředí pochutnat na vyhlášené dršťkovce anebo bramborácích.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Kdykoli jsme v okolí Srbska, rádi navštívíme restauraci U kapličky, kde je poctivá kuchyně, milý personál a velmi příznivé ceny. Tak se těšíme opět příště. :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Opakovaná návštěva restaurace U kapličky, kdy jsme šli "na jistotu" a opět jsme nebyli zklamáni. Výborný nefiltrovaný Bernard a domácí jídlo. Opět jsme neodolali bramborákům a vzali jsme si sebou. Škoda jen, že na rakvičce se šlehačkou byla šlehačka ze spreje. Tomu nerozumím Tomu kazí to jinak výborný dojem. Těšíme se, až tuto restauraci opět navštívíme v létě a budeme se moci posadit na zahrádku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět mi nezbývá nic jiného, než pochválit. Řízek se salátem super, polévka taky a po minulé návštěvě jsme museli zopakovat místní výborný bramborák. :-) Těšíme se na další návštěvu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO