Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 70x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Rang De Basanti

V restauraci Rang de Basanti nabízejí tradiční pokrmy indické kuchyně, které jsou připravovány z čerstvých a kvalitních surovin. Všechny pokrmy si navíc může zákazník vychutnat bez obav z vysokého cholesterolu. Prostory restaurace jsou vhodné k pronajmutí a následnému pořádání soukromých oslav.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Navšítivili jsme restauraci s přáteli a odcházeli jsme naprosto spokojeni. Personál usměvavý, přátelský, velmi nenuceně doporučoval kombinace jídel. U stolu byl poměrně často, ale způsobem, který vůbec nerušil a naopak to bylo poměrně příjemné i s ohledem na to, že čeština je pro kompletní personál jedna velká neznámá (kromě jedné servírky). Jídlo bylo skvělé a pokud to srovnám třeba s Masalou nebo Pindem, tak tady mi chutnalo podstatně více, Pro nás i přátele jednoznačně nejlepší setkání s indickou kuchyní v Praze. Ceny asi nejsou úplně pro každého, ale s ohledem na kvalitu a chutnost jsou naprosto v pořádku. Už teď se těším na další návštěvu, která bude následovat poměrně brzo. Pro pořádek uvedu, že hodnotím jídlo z menu a nikoli polední nabídku nekonečných jídel z korýtek "Nacpi se, až zdechneš". To určitě také vyzkoušíme, když budeme okolo poledního nablízku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO