Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Villa Patriot

    Mariánské Lázně, Dusíkova 62/4, 35301
  • Medité

    Mariánské Lázně, Hlavní třída 279/3, 35301

Restaurace Ranch Colorado

Restaurace je otevřena každý den od 11:00 do 22:00. V pátek a sobotu je pravidelně otevřeno od 11:00 do 23:00. Výjimku tvoří víkendové akce, při kterých bývá zpravidla otevřeno do ranních hodin. Nabízí zde široký výběr jídel z jídelního lístku. Kapacita restaurace 70 míst nabízí příjemné posezení ve stylovém prostředí a možnost poslechu živé hudby, včetně využití malého tanečního parketu. Pokud počasí dovolí, je možnost využití terasy a pavilonu s krbem, a to hlavně v letních měsících. Kapacita venkovního posezení je zhruba 150 míst. Je zde také malé podium a velký taneční parket, kde pořádáme koncerty a hudební festivaly. Vzhledem k počtu míst je restaurace velice vhodná pro pořádání společenských akcí, podnikových večírků a svatebních hostin, a to nejen v létě.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO