Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Ranč Šídlovák

Přehled hodnocení
? celkově
? personál
? prostředí
? jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Chodím sem hlavně s dětmi, které se zde vyřádí. Panuje zde rodinná atmosféra, personál vždy velmi milý a usměvavý. Výborná, točená zmrzlina, možnost pečení buřtů.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Chodíme sem rádi, příjemné prostředí, děti se tu vyřádí, obsluha milá. Na jídelním lístku nejsou sice žádné zázraky, ale dá se vybrat. Jen ty šílené Toi toi budky :(
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velmi pěkné prostředí pro letní posezení, super je i možnost opékání vuřtů, pivo dobré, obsluha příjemná. Vyžití pro děti je také fajn. Jen ty toalety by mohly být lepší a čistší.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Trochu těžké zařízení popsat. Nejde o normální restauraci (např. velice chybí sociální zařízení - je tu jen špinavá toy-toyka). Když je tu více lidí, tak obsluha těžce nestíhá a tvoří se dlouhé fronty. Bohužel čepují hlavně Krušovice, Prazdroj i Chodovar často není. Ale na druhou stranu asi nejlepší občerstvení u plzeňských rybníků. Fajn je otevřené ohniště. Ideální pro zastávku na jedno po procházce, pro delší posezení nic moc.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO