Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Ranč Šídlovák

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Chodím sem hlavně s dětmi, které se zde vyřádí. Panuje zde rodinná atmosféra, personál vždy velmi milý a usměvavý. Výborná, točená zmrzlina, možnost pečení buřtů.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Chodíme sem rádi, příjemné prostředí, děti se tu vyřádí, obsluha milá. Na jídelním lístku nejsou sice žádné zázraky, ale dá se vybrat. Jen ty šílené Toi toi budky :(
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velmi pěkné prostředí pro letní posezení, super je i možnost opékání vuřtů, pivo dobré, obsluha příjemná. Vyžití pro děti je také fajn. Jen ty toalety by mohly být lepší a čistší.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Trochu těžké zařízení popsat. Nejde o normální restauraci (např. velice chybí sociální zařízení - je tu jen špinavá toy-toyka). Když je tu více lidí, tak obsluha těžce nestíhá a tvoří se dlouhé fronty. Bohužel čepují hlavně Krušovice, Prazdroj i Chodovar často není. Ale na druhou stranu asi nejlepší občerstvení u plzeňských rybníků. Fajn je otevřené ohniště. Ideální pro zastávku na jedno po procházce, pro delší posezení nic moc.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO