Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 29x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Radniční sklípek Litoměřice

Radniční sklípek byl otevřen na jaře roku 1993 v historickém sklepení domu na Mírovém náměstí v Litoměřicích. Jedná se v jádře o renesanční dům s barokním vrstveným volutovým štítem. Barokně přebudován na přelomu 17. a 18. století. Nekuřácká restaurace a vinárna se nachází v gotickém sklepení až tři patra pod povrchem. V tomto historickém podzemí je také prohlídková trasa pod částí náměstí. V restauraci připravují nejen tradiční českou kuchyni, ale také moderní gastronomii. Hosté si mohou vybrat z více jak třiceti druhů vín od devíti vinařů. V nabídce mají vína z Moravy, Francie, především ale z vinic kolem Litoměřic. Restaurace je vhodným a hezkým místem pro svatební hostinu i s obřadem v podzemním gotickém sále. V létě je k dispozici venkovní posezení.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Spokojenost s jídlem, obsluhou i prostředím. Obyčejně se bez brýlí obejdu, ale za daného osvětlení a písma jsem nedokázal nabídku přečíst. Kulajda se jim ten den povedla:-).
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Radniční sklípek Litoměřice
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO