Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

7 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Radniční sklípek Litoměřice

Radniční sklípek byl otevřen na jaře roku 1993 v historickém sklepení domu na Mírovém náměstí v Litoměřicích. Jedná se v jádře o renesanční dům s barokním vrstveným volutovým štítem. Barokně přebudován na přelomu 17. a 18. století. Nekuřácká restaurace a vinárna se nachází v gotickém sklepení až tři patra pod povrchem. V tomto historickém podzemí je také prohlídková trasa pod částí náměstí. V restauraci připravují nejen tradiční českou kuchyni, ale také moderní gastronomii. Hosté si mohou vybrat z více jak třiceti druhů vín od devíti vinařů. V nabídce mají vína z Moravy, Francie, především ale z vinic kolem Litoměřic. Restaurace je vhodným a hezkým místem pro svatební hostinu i s obřadem v podzemním gotickém sále. V létě je k dispozici venkovní posezení.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Výborná Plzeň, steak super, špíz taky. Káva perfekt, personál se ptá, když vypadáte že něco vám chybí a sm, zda je vše dobré, tak by to mělo vypadat. Doporučuji

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

Dražší restaurace, co se týče Litoměřic, jídlo z kvalitních surovin, ale ne vždy úplně dobré, občas se jídla z poledního meníčka nepovedou

Tereza Dobrušová
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Navštívili jsme restauraci v závěru výletu. Poseděli jsme na zahrádce a byly nám nabídnuty deky na zahřátí, protože začala být zima. Jídlo i pivo bylo výborné.

Květa
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno