Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 944x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Radniční sklípek Liberec

Přehled hodnocení
88% celkově
87% personál
86% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 520x
4 345x
3 71x
2 6x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Sklípek doporučuji. Měl jsem burger s trhaným hovězím masem, který byl velmi dobře ochucen. Manželka měla tatarák. Vždy si přeje, aby si ho mohla namíchat sama což zde nešlo. Přesto byla velmi spokojena. Oba nefiltr. Obsluha stále ve střehu, ale neobtěžující. Podnik kousek od náměstí doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
dnešní vydařená návštěva restaurace byla výchozím bodem při návštěvě Liberce!Rastaurace byla zaplněna,proto jsem byll rád,že jsem využil reservaci přes portál Restu.Je na to spoleh a to je pro mě důležité!!!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Radniční sklípek je jednou z našich prvních voleb mezi pěknýma hospodama v Liberci. Tento letní večer vše opět klaplo na výbornou. Dobré jídlo v duchu moderní české kuchyně, velký výběr piv a pozorný servis.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme byli na "řízkové pondělí", takže telecí řízek byl jasná volba. Výborný, jemný, porce víc než dostačující. Dalším jídlem byl burger z trhaného masa. A ten byl teda luxusní. Porce bohatá, houska krásně opečená, masa a cibulového chutney pořádná hromada. Byli jsme moc spokojení.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Dali jsme si guláš s knedlíkem (150 kč), svíčkovou s knedlíkem (150 kč) a smažená játra s hranolkama (130 kč). Bohužel knedlík byl kupovaný, byť nebyl špatný, guláš a svíčková byly chuťově dobré, ovšem u svíčkové maso místy nedodělané. Rovněž játra byla místy nedodělaná, krvavá. Celkově poměr cena/ užitek určitě nesplnila mé očekávání. Jídlo je vzhledem ke kvalitě příliš drahé.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Vracíme se do sklípku se ženou pravidelně a vždy byla 100%spokojenost jak v oběhové špičce tak večerní. Tentokrát však ne. Rezervace na oběd ok, jídlo výborné, pivo z tanku absolutně bez chyby, ale u toho piva byl právě problém. Po objednání přišlo nejdříve jídlo a až za asi 10min pití. Na druhé pivo jsem čekal asi 20min a pro další jsem si musel dojít objednat k výčepu. Neměli jsme moc času a chtěl jsem ochutnat více druhů, ale víc už jsem nestihl tak snad příště...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Dnešní žebra neměla chybu. 400g uzených žebírek za velice příjemnou cenu 109 Kč, jídlo bylo rychle na stole a pracovní oběd nám tak velice zpříjemnil den. Rádi zavítáme znova.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO