Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 935x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Radniční sklípek Liberec

Restaurace a pivnice s tankovým čepovaným pivem, tradiční česká kuchyně, minutky a pochoutky nejen k pivu. K dispozici jsou 2 salonky, jeden zvaný primátorský, druhý parlamentní jako náhrada za pivnici Parlament, kde sídlí nyní liberecká expozice.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Dnešní žebra neměla chybu. 400g uzených žebírek za velice příjemnou cenu 109 Kč, jídlo bylo rychle na stole a pracovní oběd nám tak velice zpříjemnil den. Rádi zavítáme znova.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Moc se nám v Radničním sklípku mloíbilo, obsluha byla moc milá, jídlo nám také velmi chutnalo. Pro náš sraz to bylo vynikající místo. překvapilo mě málo hostů, ale možná to bylo z důvodu letních zahrádek. každopádně jsme si to moc užili :) děkujeme, určitě se sem ještě vrátíme :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Sobotní posezení s partou. Pár piv od pšeničného přes jedenáctku po ležáky. K tomu výborný boršč a těstoviny. Díky krásnému interiéru a příjemné obsluze nás považujte opět za velmi spokojené hosty.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO