Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 14x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Radniční restaurace

Přehled hodnocení
84% celkově
84% personál
87% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 7x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V této restauraci jsem strávila další velice příjemný podvečer u sklenky dobrého vína a jídla, za což opět velké dík! Škoda jen jak se v současnosti pro mě zhoršila úprava pokrmu na talíři. + Celkový dojem z večera lehce pokazila zbrklá servírka, ale každý občas nemáme svůj den :).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme zde na poledním menu, v době oběda je lepší si udělat rezervaci, restaurace je přímo na náměstí a hodně oblíbená. Jídlo nám chutnalo, obsluha byla milá, krásné prostory.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
V Radniční jsem nebyl prvně a rozhodně ne naposled. Rezervaci jsem provedl velmi jednoduše přes Restu. Místo, které nám bylo přiděleno bylo s parádním výhledem na náměstí, takže jsme měli přehled o dění v okolí. Milá a pozorná obsluha přinesla objednaná jídla skutečně bleskurychle. Má volba byla kuřecí stehno s jasmínovou rýží, polévka, desert a káva. Vše naprosto vynikající, včetně malého ejlu z produkce radničního pivovaru. Doporučuji!!!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná, ochotná a rychlá obsluha, výborné jídlo, příjemné prostředí. Ideální například pro rodinný oběd ve větším počtu lidí (jako se stalo v mém případě). Všechno je nej. Uvítal bych i jedno dvě klasická jídla na jídelníčku (občas mám problém rozumět některým výrazům; sice se můžu zeptat personálu, ale když já se nerad ptám).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vytecne vlastni pivo, profesionální personál, hezké prostředí a v neposlední řadě vytecne jídlo. Moc dekuji za nespočet stravenych veceru ve vaší restauraci. :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dekuji za skvělé straveny cas ve vaší restauraci. Nemam vubec co vytknout. Všichni jsme byli spokojeni. Radi se k vám vracime at už na dobre jido nebo za posezenim u piva.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice dobre místo at už na oběd s přáteli nebo romantickou večeři. Ochotny personál, vytecne jídlo a krasne prostředí. Jedna z nejlepších restaurací města. Jen tak dal-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Krásné historické prostředí, s výhledem přímo na náměstí, výborné jídlo, milá obsluha. Denní menu i o víkendech - hlavní jídlo + polévka a dezert v ceně. Rádi zase někdy přijdeme..
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili o víkendu na oběd, dali jsme si víkendové menu. Desert (kakaová roláda) byl naprosto vynikající. Polévka dobrá, mohla být však teplejší. Penne s kuřecím masem chuťově vcelku dobré, avšak těstoviny byly příliš uvařené, rozhodně ne al dente. Úplně se rozpadaly na talíři. To bohužel kazilo výsledný dojem z jídla. V takové restauraci by se to nemělo stát , a to ani u "meníčka". Personál velmi milý a prostředí restaurace příjemné. Restaurace v době oběda v podstatě plná.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO