Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 27x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Radniční restaurace

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Po příchodu jsem zjistil, že v rezervačním systému není má rezervace. Chyba Restu nebo restaurace. Velmi nepříjemná situace. Milá obsluha, nedochucená polévka, dobrý řízek, nevýrazný bramborový salát. Výborné víno. Cena neodpovídá kvalitě !! Nedávno jsem navštívil Imperial café v Praze a tam za o trošku vyšší cenu opravdu špičková kvalita. Vše dokonale dochucené se špičkovým servisem. Zde v Jihlavě jsem se bohužel nedočkal očekávaného zážitku.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Do restaurace jsme zašli náhodou, protože v původně plánované byla svatba, ale určitě jsme nelitovali. Moc jsme si pochutnali jak na jídle, tak i na skvělých pivech. Doporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Svíčkova byla výborná :-) desert možná méně nadychany. Jediný problém restaurace je ze stihame oběd za hodinu oproti jiným restauracim jen za pul hodiny, což je časově náročnější
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy nádherná restaurace výborny oběd. Akorát možná moc mastne těstoviny. Houbová polévka byla moc dobrá :-) zákusek vynikající jako vždy :-) :-) :-) :-) :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Perfektní jako vždy. Tentokráte k příležitosti obchodního jednání v předvánočním čase. Rezervace bez problémů, jídlo, prostředí i obsluha vynikající... Takto si představuju předvánoční pohodu. díky!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy výborná polévka, hlavní jídlo bylo příjemné a porce dostatečná, servírování krásné a obsluha byla rychlá, nebylo co vytknout ohledně obědu a menicka.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Radniční restauraci jsme navštívili již poněkolikáté, nyní jsme dali přednost polednímu meny. Jídlo bylo dobré, snad jen by všechny klasické polévky nahrazeny krémem. Jinak jsme si pochutnali a rádi se vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace jako vždy příjemná, číšníci nás skvělé obsluhovali, k obědu jsem měla brokolicovou polévku která byla výborná, možná bych uvítala více hustou, maso na paprice naprosto povedené

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO