Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 19x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Radniční restaurace

Přehled hodnocení
83% celkově
86% personál
85% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 10x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Radniční restauraci jsme navštívili již poněkolikáté, nyní jsme dali přednost polednímu meny. Jídlo bylo dobré, snad jen by všechny klasické polévky nahrazeny krémem. Jinak jsme si pochutnali a rádi se vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace jako vždy příjemná, číšníci nás skvělé obsluhovali, k obědu jsem měla brokolicovou polévku která byla výborná, možná bych uvítala více hustou, maso na paprice naprosto povedené
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné místo s profesionální obsluhou a výborným výběrem jídel i nápojů. Pouze musím opakovat fakt z již své předešlé recenze na dané místo...v poslední době u jídla nevíte, zda pokud si dáte to co při předchozí návštěvě dorazí kvalitou, úpravou a chutí tak jako posledně nebo ne,..Což považujeme za mínus.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V této restauraci jsem strávila další velice příjemný podvečer u sklenky dobrého vína a jídla, za což opět velké dík! Škoda jen jak se v současnosti pro mě zhoršila úprava pokrmu na talíři. + Celkový dojem z večera lehce pokazila zbrklá servírka, ale každý občas nemáme svůj den :).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme zde na poledním menu, v době oběda je lepší si udělat rezervaci, restaurace je přímo na náměstí a hodně oblíbená. Jídlo nám chutnalo, obsluha byla milá, krásné prostory.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
V Radniční jsem nebyl prvně a rozhodně ne naposled. Rezervaci jsem provedl velmi jednoduše přes Restu. Místo, které nám bylo přiděleno bylo s parádním výhledem na náměstí, takže jsme měli přehled o dění v okolí. Milá a pozorná obsluha přinesla objednaná jídla skutečně bleskurychle. Má volba byla kuřecí stehno s jasmínovou rýží, polévka, desert a káva. Vše naprosto vynikající, včetně malého ejlu z produkce radničního pivovaru. Doporučuji!!!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná, ochotná a rychlá obsluha, výborné jídlo, příjemné prostředí. Ideální například pro rodinný oběd ve větším počtu lidí (jako se stalo v mém případě). Všechno je nej. Uvítal bych i jedno dvě klasická jídla na jídelníčku (občas mám problém rozumět některým výrazům; sice se můžu zeptat personálu, ale když já se nerad ptám).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vytecne vlastni pivo, profesionální personál, hezké prostředí a v neposlední řadě vytecne jídlo. Moc dekuji za nespočet stravenych veceru ve vaší restauraci. :)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO