5 fotek

Radniční restaurace

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Hodnocení Radniční restaurace

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 3
  • Prostředí: 3

Radniční restaurace a pivovar – to v sobě ukrývá spoustu pokušení. Už ta radnice ve jméně indikuje, že půjde o historickou budovu. A opravdu: jsou zde překrásné klenuté stropy a historickou malbou. Tu částečně doplňuje tu vkusný, tu bohužel méně vkusný nábytek. Podnik je jakýsi neupravený a člověka hned napadne, proč je tu tak zanedbaná podlahová krytina. Samozřejmě, k takovému prostředí patří například dřevěná podlaha. Také to akvárium je sice pěkné, leč že by v době renesance měli měšťané na radnici něco takového? Chlad umocňují dveře velkoryse otevřené do průjezdu. Bude tento příklad promarněné příležitosti pokračovat také v oblasti provozu restaurace? Obsluha je velmi snaživá a ochotná. Nechybí ji v žádném případě rychlost a netrpí nešvarem mnoha dalších podniků – nedostatkem kapacity. Leč zdá se, že personál prošel jakýmsi školením, jež mu klade na srdce býti poněkud neosobní. Ostatně ani zde se tu při naší návštěvě nevyvarují větší chyby při objednávce, možná i dvou. Mě to osobně nevadí, sám bych asi dělal chyb mnohem více, nicméně v rámci objektivity lepší hodnocení dát nelze. Rozpačitý dojen nakonec nezvrátí ani kuchař. Ano, jídlo je velmi dobré, polévka pěkně hustá, maso pěkně měkké a řízky samy létají do úst. K věci také patří, že část přílohy je studená, chuťově to působí dobře, ne však vynikajícím způsobem. I tak nelituji. Rád bych sem zase někdy zaskočil okouknout, jak či zda se podnik posunul dál. A v lednici mám pár jejich piv, co si člověk může zakoupit s sebou. Už se na ně těším.

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

Po příchodu jsem zjistil, že v rezervačním systému není má rezervace. Chyba Restu nebo restaurace. Velmi nepříjemná situace. Milá obsluha, nedochucená polévka, dobrý řízek, nevýrazný bramborový salát. Výborné víno. Cena neodpovídá kvalitě !! Nedávno jsem navštívil Imperial café v Praze a tam za o trošku vyšší cenu opravdu špičková kvalita. Vše dokonale dochucené se špičkovým servisem. Zde v Jihlavě jsem se bohužel nedočkal očekávaného zážitku.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace