Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 14x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Radniční restaurace

Radniční restaurace s výhledem na čilý ruch Masarykova náměstí Vás usadí do měkkých židlí pod klenuté stropy a dovolí Vám na pár chvil zastavit se v té příjemné a přátelské atmosféře – samozřejmě nekuřáckého prostředí. Tým kuchařů si pro Vás každého čtvrt roku připravil nabídku stálého jídelního lístku, která se odvíjí od surovin typických pro danou sezónu a roční období. Zastoupena je především kuchyně česká a zároveň několik specialit do pivnice k tomu lahodnému zlatavému moku. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V této restauraci jsem strávila další velice příjemný podvečer u sklenky dobrého vína a jídla, za což opět velké dík! Škoda jen jak se v současnosti pro mě zhoršila úprava pokrmu na talíři. + Celkový dojem z večera lehce pokazila zbrklá servírka, ale každý občas nemáme svůj den :).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme zde na poledním menu, v době oběda je lepší si udělat rezervaci, restaurace je přímo na náměstí a hodně oblíbená. Jídlo nám chutnalo, obsluha byla milá, krásné prostory.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
V Radniční jsem nebyl prvně a rozhodně ne naposled. Rezervaci jsem provedl velmi jednoduše přes Restu. Místo, které nám bylo přiděleno bylo s parádním výhledem na náměstí, takže jsme měli přehled o dění v okolí. Milá a pozorná obsluha přinesla objednaná jídla skutečně bleskurychle. Má volba byla kuřecí stehno s jasmínovou rýží, polévka, desert a káva. Vše naprosto vynikající, včetně malého ejlu z produkce radničního pivovaru. Doporučuji!!!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO