Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotografií

Radniční restaurace Jihlava

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Radniční restaurace Jihlava

Radniční restaurace s výhledem na čilý ruch Masarykova náměstí Vás usadí do měkkých židlí pod klenuté stropy a dovolí Vám na pár chvil zastavit se v té příjemné a přátelské atmosféře – samozřejmě nekuřáckého prostředí. Tým kuchařů si pro Vás každého čtvrt roku připravil nabídku stálého jídelního lístku, která se odvíjí od surovin typických pro danou sezónu a roční období. Zastoupena je především kuchyně česká a zároveň několik specialit do pivnice k tomu lahodnému zlatavému moku. 

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

Prostředí pěkné, dominantou jsou krásně malované historické klenby. Na začátku se nás ujmul čišník a usadil. Pak už příjemnost skončila. Jídlo nebylo příliš dobré a neodpovídalo poměrně vysoké ceně. Vývar, psaný drůbeží, mi přišel nedrubeží, rozpuštěná kostka, tipl bych. Porce malé. Dlouho jsme čekali na servis a možnost zaplacení.

Valerie Rozená
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  2
 • Prostředí:
  3

Přes vysoce sofistikovaný interiér, atmosféra nevykazuje prvky klidu a útulnosti. Spíše naopak, restaurantu vládne hektická atmosféra neustálého shonu a skrývané nervozity. A stejné atributy charakterizují i personál. Zpočátku se zdá všechno v pořádku, ale s postupujícím časem a zaplněností podniku dámy ztrácejí kontrolu, působí zmateně a nestíhají. Není proto žádným překvapením třicetiminutové sezení naprázdno a čekání na objednávku. Jídlo ovšem excelentní na úrovní dokonalého gourmetského zážitku.

 • Uživatelská fotka z Radniční restaurace Jihlava
 • Uživatelská fotka z Radniční restaurace Jihlava
 • Uživatelská fotka z Radniční restaurace Jihlava
 • Uživatelská fotka z Radniční restaurace Jihlava
 • +1
nergal
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

Radniční restaurace a pivovar – to v sobě ukrývá spoustu pokušení. Už ta radnice ve jméně indikuje, že půjde o historickou budovu. A opravdu: jsou zde překrásné klenuté stropy a historickou malbou. Tu částečně doplňuje tu vkusný, tu bohužel méně vkusný nábytek. Podnik je jakýsi neupravený a člověka hned napadne, proč je tu tak zanedbaná podlahová krytina. Samozřejmě, k takovému prostředí patří například dřevěná podlaha. Také to akvárium je sice pěkné, leč že by v době renesance měli měšťané na radnici něco takového? Chlad umocňují dveře velkoryse otevřené do průjezdu. Bude tento příklad promarněné příležitosti pokračovat také v oblasti provozu restaurace? Obsluha je velmi snaživá a ochotná. Nechybí ji v žádném případě rychlost a netrpí nešvarem mnoha dalších podniků – nedostatkem kapacity. Leč zdá se, že personál prošel jakýmsi školením, jež mu klade na srdce býti poněkud neosobní. Ostatně ani zde se tu při naší návštěvě nevyvarují větší chyby při objednávce, možná i dvou. Mě to osobně nevadí, sám bych asi dělal chyb mnohem více, nicméně v rámci objektivity lepší hodnocení dát nelze. Rozpačitý dojen nakonec nezvrátí ani kuchař. Ano, jídlo je velmi dobré, polévka pěkně hustá, maso pěkně měkké a řízky samy létají do úst. K věci také patří, že část přílohy je studená, chuťově to působí dobře, ne však vynikajícím způsobem. I tak nelituji. Rád bych sem zase někdy zaskočil okouknout, jak či zda se podnik posunul dál. A v lednici mám pár jejich piv, co si člověk může zakoupit s sebou. Už se na ně těším.

Jenda
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba