Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Radniční pivovar v Jihlavě

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byla to naše první návštěva a byli jsme velmi mile překvapeni. Byl sice problém s rezervací, ale ten byl nakonec úspěšně vyřešen díky ochotné a velmi milé obsluze. Restaurace se nachází v příjemně působících prostorách a jídlo bylo velmi dobré.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedna z nejlepších restaurací v Jihlavě, čerstvé pivo z vlastního minipivovaru, výborné jídlo, krásné prostředí, velmi pozorná a profesionální obsluha. Děkujeme za pěkný večer, rádi zase někdy přijdeme. Jen bych uvítala i větší výběr hlavních jídel (jako mají nahoře v restauraci).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprostá spokojenost se vším. Velmi ochotná a pozorná obsluha. Naprosto profesionální přístup. Hezké prostředí s krásnou atmosférou. A opravdu výborné jídlo. Celá rodina byla velmi spokojená, zvlášť tataráček byl velmi chválen :-) To jsou důvody, proč si určitě návštěvu v budoucnu zas zopakujeme. Děkujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Sympatické prostředí, milý personál a výtečné domácí pivo. Místo navštěvujeme pravidelně - škoda jen že je to v poslední době s jídlem jak na houpačce. Jeden a ten samý chod a nikdy nevíte zda se k vám dostane ve stejné kvalitě, chuti a vzhledu tak, jako posledně..
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Hezká zahrádka, s rychlou obsluhou. Dobrá denní nabídka a bohatý výběr místních druhů piv znamená, že si restaurace zaslouží doporučení a v našem případě i budoucí návštěvu.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Stylové, čisté a zajímavé místo s vynikajícím jídlem. Zejména chválím perfektně zvládnutou úpravu masa u steaku ze svíčkové či výborný tatarák. Rozhodně nutno zmínit vlastní, skvělé pivo!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Milé prostředí, poměrně kvalifikovaný personál, výtečné jídlo. Dávám + za vlastní, tzn, "domácí" pivo nebo za skvěle zvládnutou úpravu masa u svíčkové či skvělý tatarák. Děkuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi solidni restaurace. Nasel bych jen dve veci ke zlepseni - misto kde jsme byli usazeni je vedle dveri do kuchyne (tzn zvyseny provoz, pruvan) a vec druha a zavaznejsi - jidlo mohlo byt pri servirovani teplejsi. Jinak vsechno na 1*
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO