Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Radniční pivovar v Jihlavě

Radniční restaurace s výhledem na čilý ruch Masarykova náměstí Vás usadí do měkkých židlí pod klenuté stropy a dovolí Vám na pár chvil zastavit se v té příjemné a přátelské atmosféře – samozřejmě nekuřáckého prostředí.  Součástí radniční restaurace je také podzemní minipivovar. Všechna piva z Radničního minipivovaru v Jihlavě mají jedno společné - nejsou filtrovaná ani pasterovaná.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byla to naše první návštěva a byli jsme velmi mile překvapeni. Byl sice problém s rezervací, ale ten byl nakonec úspěšně vyřešen díky ochotné a velmi milé obsluze. Restaurace se nachází v příjemně působících prostorách a jídlo bylo velmi dobré.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedna z nejlepších restaurací v Jihlavě, čerstvé pivo z vlastního minipivovaru, výborné jídlo, krásné prostředí, velmi pozorná a profesionální obsluha. Děkujeme za pěkný večer, rádi zase někdy přijdeme. Jen bych uvítala i větší výběr hlavních jídel (jako mají nahoře v restauraci).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprostá spokojenost se vším. Velmi ochotná a pozorná obsluha. Naprosto profesionální přístup. Hezké prostředí s krásnou atmosférou. A opravdu výborné jídlo. Celá rodina byla velmi spokojená, zvlášť tataráček byl velmi chválen :-) To jsou důvody, proč si určitě návštěvu v budoucnu zas zopakujeme. Děkujeme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO