Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 136x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Radnice Jablonec nad Nisou

Přehled hodnocení
84% celkově
82% personál
87% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 54x
4 59x
3 16x
2 7x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
rychlé vyřízení rezervace,příjemná obsluha,pěkné prostředí,dobré jídlo
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemný večer s kamarády v Radnici, vyrazili jsme na večeři ;-) medajlonky z panenky s čokoládou a čili byli super (jen bych dala víc hořkou čokoládu), pivo opět výborný a a cibulové kroužky jsou stejně dobrý jak brambůrky ;-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Večer v Radnici se opět povedl, příjemná nekuřácká restaurace. Tentokrát jsme šli jen na pivo/víno a smažené brambůrky. Personál příjemný, pivo opět perfektní. Zas přijdeme.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Radnice je fajn podnik, prostředí se nám líbilo, jídlo si všichni kromě mě chválili (líčka jsem ochutnala u kamrádky, byla výtečná, ale hamburger nebyl žádná pecka, to jsou v Jablonci lepší podniky, houska byla letitá...), i obsluha by na sobě ještě mohla zamakat, sice milí čísníci, ale podávali talíře přes celý stůl, než aby udělali dva kroky navíc, to samé s pitím. Dlouho jim vše trvalo, prázdný talíř nám ležel celkem dlouho na stole, než si ho někdo všiml. Hrajou si na víc, než nabízí... Ale jinak nám bylo docela fajn.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprostý luxus. Byli jsme tam poprvé. Takhle dobře jsem se dlouho nenajedla, ani si nevzpomínám kdy a jestli někdy. Jak kvalita tak i to jak vám to podají jsem v Jablonci nezažila. O pivku (450tka) mi manžel básnil i druhý den. Lepší než kdejaká plzeň. A servis, mladé usměvavé a krásné tváře, kde vidite, že je práce baví. Těšíme se na další návštěvu. Přidávám fotky, focení jsem si totiž nemohla odpustit.
Restaurace Radnice Jablonec nad Nisou Restaurace Radnice Jablonec nad Nisou Restaurace Radnice Jablonec nad Nisou Restaurace Radnice Jablonec nad Nisou Restaurace Radnice Jablonec nad Nisou Restaurace Radnice Jablonec nad Nisou
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
S kamarádem jsme si zašli na pivko a hokej, a mohu říct asi i za něj, že jsme byli spokojení. Hokej jsme vyhráli, tak by člověk prominul asi cokoliv. :-) A krom možná mírně nedodělaného lososa v těstovinách nebylo co opomenout.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO